Aká je gynekologička MUDr. Berešová v Dúbravke?

mcakanka
24. aug 2012

ahojte, ake mate skusenosti s Mudr. Beresovou? hladam noveho gynekologa/gynekologicku, tak vas prosim o referencie, dakujem

mummy01
24. aug 2012

Chodila som k nej pri oboch tehu ale nebola som spokojna.Zle sa s nou komunikuje,nic moc nevysvetli,pride mi dost flegmaticka 😖 a pri oboch tehotenstvach neriesila moj vytok,az mesiac pred porodom mi v nemocnici rychlo nasadzovali liecbu lebo som mala bacila...no lekar sa vtedy chytal za hlavu....

denca76
24. aug 2012

Ja som s ňou spokojna,je to super lekárka.Nemala som s ňou žiadny problém a to mam 3 deti na ktore my cele tehu dávala pozor ,a ked sa jej niečo nelubilo tak to hned aj riešila 🙂 Na všetko dávala pozor 🙂
Ale každy máme svoj názor na lekárku. 🙂

baba33
19. sep 2012

Ja som s ňou bola veľmi nespokojná, ale je pravda že som u nej bola naposledy pred desiatimi rokmi. Dosť nešťastne mi v druhom mesiaci oznámila že mala už sa nehýbe a mám isť na .....na Kramáre. Tam som prišla urevaná a technik na kontrolnom ultrazvuku neveril vlastným očiam, keď čítal jej správu. Malá bola v poriadku rástla hýbala sa mala srdcové ozvy, proste bola úplne v poriadku.Len menšia. Museli si ma tam nechať lebo som bola taká vyšokovaná že som skoro už naozaj potratila. Bola ma pozrieť keď som tam ešte ležala a ospravedlnila sa mi. Nehnevajte sa ale nezmenila som na ňu názor bol to priveľký šok ak by som, ako vravela kvôli staršiemu ultrazvuku, prišla o úplne zdravú dcéru.

cacianka
23. júl 2014

ja som bola s ňou spokojná, ale od tohto roku je na penzii, nastúpil tam karkalík z ružinova, to je iná kapitola...