Aká bola vaša doba inkubačná nakazenia sa Omikronom?

mon1806
19. mar 2022

Ahojte aká bola vaša doba inkubačná nakazenia sa omikronom? Muž je pozit od štvrtka v utorok a stredu bol s nami bozkal nás kaslal na nás tak čakám kedy sa nám to objaví 🙄
Aké ste mali priebeh? Ja som ešte k tomu v 36 TT

mb2021
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cawes
19. mar 2022

@mon1806 moj maly mal omikron spala som s nim v izbe dokonca pila z jedneho pohara a nenakzaila som sa

mirkava
19. mar 2022

@mon1806 syn v piatok teplotu v nedeľu pozitívny test... ja v utorok prvé príznaky a vo štvrtok pozitívny test.... táže mi to vychádza až 5 dní... držím palce

bambulienka25
19. mar 2022

Ja som mala asi deltakron, v piatok som bola s klientkou o kt sme ešte nevedeli ze je pozitivna. Večer ma už škrabalo v hrdle, v noci total bolesti svalov a kĺbov. V sobotu " prechladnutá " 38° horúčka a celý deň KO, testy stále negatívne. V nedeľu ráno v práci test negat a pred obedom už bol slabo pozitívny, večer už silno pozit. Inak priebeh som mala ako chrípku, teplotu som už nemala len raz hore raz dole 36,6 a 37,2. Kašeľ, jeden deň ma celý deň svrbelo telo, jeden deň som nemohla riaden dýchať, dnes už len " nádcha " ale kašlem ešte a je mi celý čas teda od začiatku sa mi krúti

mirkava
19. mar 2022

@mon1806 a priebeh... syn teplota do 39 jeden deň, bolesti hlavy 3 dní.... ja silná nádcha prešla mi do kaslu a bolesti hrtana... Dr. mi nasadila ATB

uhnakova
19. mar 2022

podla mna inkubacna doba je uplne individualna. Vela ludi tu na koniku pisalo, ze odpadli 2-3 dni po kontakte. V nasej rodine to u dospelych neplatilo. Ja som ochorela viac nez 16 dni od synovych prvych priznakov, pricom jemu som robila antigen, nez mal ist znovu do skoly po covide. Bolo to na 9. den jeho choroby a uz bol negativny. Takze minimalne 7-8 dni preslo, nez som ochorela ja po nom. Moj muz potom 8 dni po mne, pri detoch to nechytil, takze tiez dlho odolaval.

bambulienka25
19. mar 2022

A u nas ( v DD ) sa to odvtedy moc rýchlo roznáša, momentálne máme 7 klientov a 7 kolegov pozitiv

crystal333
19. mar 2022

@mon1806 môj syn mal v piatok test slabo pozitívny,na druhý deň večer som už mala teplotu...

majka99999
19. mar 2022

Traja sme ochoreli cca narovnako, tak ani neviem, ci zo skoly alebo odkial sme to chytili, a starsi mal priznaky 3 dni po nas.

amina_ka
19. mar 2022

My sme si tento tyždeň tym prešli cela rodina, každy 2 deň bol iny pozitivny. Tiež som tehotna v 38tt asi najhoršie som dopadlo oproti ostatnym. Skončila som na ant.lebo mam nepekny kašeľ so zelenymi hlienami. Držim palce aby vam nič nebolo.

luccija
19. mar 2022

@bambulienka25 ty si chorá išla do práce?
@mon1806 u nás dcéra bolesti hrdla pozitívna bola na 3 deň a behom ďalších 4 dní som už bola ja aj muž.Soplime, kašleme už dlho a sme strašne unavení.Teploty 2 dni nie moc vysoke

bambulienka25
19. mar 2022

@luccija v sobotu som mala voľno, dávala si paralen nemyslela som že to bude covid, v SO ráno a večer testy negatívne, v sobotu večer mi už bolo lepšie a v nedeľu tiez nic mi nebolo

sante81
19. mar 2022

@mon1806 ja som mala bolesti chrbta a bolelo ma hrdlo. Testovala som sa každý deň a 6 antigen pozitívny. Prelezala som 3 dni, syn sa nakazil ako posledný

luccija
19. mar 2022

@bambulienka25 tak mohla si to čakať podľa mňa to je nezodpovedne ešte, keď robíš kde robis
Ja som tiež mala antigen pozitívny až po veľa dňoch choroby

mon1806
autor
19. mar 2022

@amina_ka a ste ockovana? Lebo ja nie

diamond007
19. mar 2022

@mon1806 u nás v nedeľu oslava a tých 4-5dni začali príznaky

tamvtme
19. mar 2022

Muz bol v sobotu s nakazenym, v stredu mal pozitivny ag test a vo stvrtok uz mal aj priznaky

bambulienka25
19. mar 2022

@luccija 2 kolegovia tiez boli negat a boli v práci 🤷‍♀️ keby ze som pozit ostanem doma, takže nič tu nebolo nezodpovedné. 2x som sa testovala a bol negat

bolarazjedna
19. mar 2022

My sme boli v kontakte s pozitívnou osobou od piatku večera (aj jemu vtedy začali ťažkosti), ja som následne začala mať príznaky v pondelok večer, manžel v utorok poobede.

pragmaticka
19. mar 2022

S omicron BA-1 ca 8 dní, s omicron BA-2 len 2 dni. Rozstup 5 týždňov!

mon1806
autor
19. mar 2022

@pragmaticka to je aký rozdiel to ani neviem

amina_ka
19. mar 2022

@mon1806 ano som, dala som sa hlavne kvôli tomu aby som predišla covidu, cele 2 roky sme sa držali.

eliska105
19. mar 2022

Presne 3dni

petkasaurus
19. mar 2022

Ako dlho ste mali teploty prosim vas? Ja som v 21tt a uz 3. den mam horucky..

mon1806
autor
20. mar 2022

A testy AG vám ukazovali pozitivita ci nie? Lebo zo synom si robíme každý deň a stále negatívny sme zajtra mame pcr tak som zvedavá

eliska105
20. mar 2022

@mon1806 mne ukazal hned prvy den priznakov silny.. ale som jeden z mala ktora to takto mala vacsine az neskor

angi07
20. mar 2022

Kazdy sme ocko... manzel mal sopel od nedele , v stredu mu uz tieklo z nosa spravil ag test ihned pozit , dcerka bez priznakov tiez pozit ja so synom negat. Na druhy den dcerka mala 38C okrem toho nic odvtedy nic iba ten 1 den . Ja so synom sme mali pozit test iba v piatok ale uz den pred tym som sa citila zle , palenie v hrdle v nose no napriek tomu negat test este vo stvrtok .
Muz ma este aj po 5 dnoch od prveho testu pozit ag test , tak este ostava doma i ked sa citi o 90% lepsie a uz ani priznaky nema iba mierne

luccija
20. mar 2022

@bambulienka25 bola si chorá mala si príznaky bez ohľadu na test si mala byť doma

luccija
20. mar 2022

@mon1806 je to nevyspytateľné kamarátka minulý týždeň ochorela od syna na 9 deň už si myslela, že to ani nechytí a my sme hneď všetci po sebe ochoreli.

bambulienka25
20. mar 2022

@luccija nebola som chorá, v NE mi nic nebolo