Ajurveda - skúsenosti

viva13
10. feb 2022

Prosím aké máte skusenosti s ajurvedou konkretne pri nespavosti, dlhom zaspávaní, pomohlo vám? čo konkrétne?
Ja dlho zaspavam, lebo vela premýšlam pred spaním, neviem vypnúť, poradíte?

lasona
10. feb 2022

Osobne som neskúšala pri týchto problémoch, ale ayurveda je fajn a ja jej verím.Len výsledky sa dostavia po dlhšej dobe. Pri tvojich problémoch by som vyhľadala centrum pre robia špeciálne masáže ako shirodara( liatie oleja na tretie oko) výborná procedúra, potom by som vyskúšala masáž hlavy( shiroabhyanga) oleje ktoré používa pri týchto procedúrach majú veľmi dobre účinky práve na tvoje ťažkosti...a možno by nebolo odveci skúsiť panchakarma procedúru...ale je to dosť drsné, ale čo som čítala tak ľudia si to veľmi pochvaľovali..len to musia vedieť robit

martinka2309
15. nov 2022

Dobrý deň chcem sa opýtať nemá niekto skúsenosť s nejakým prípravkom z ajuvredy co sa týka menopauza a priberania ďakujem

kvetinka75
10. jan 2023

@martinka2309 ja som sa teraz začala zaujímať o ajurvédu, takže skúsenosti iba naberám, ale čo sa týka stravovania, tak veľmi mi pomohla strava - recepty nájdeš na nete. Je ľahká, nenafukuje tak a vraj sa od nej nepriberá - jasné, že z normálnych porcií nie. Tak uvidím. Mne to zatiaľ vyhovuje. Ale skús pozrieť nejaké ajurvédske čaje. Ja si chodím do čajovne kupovať, tam mi odporučia, podľa toho, na čo ho potrebujem. Zatiaľ som spokojná. Na nete som našla toto - možno ti to pomôže https://www.planetayurveda.sk/ajurveda/ajurveds....