Afta u 1,5 ročného dieťaťa

paulinafabryova
25. máj 2020

Dobrý deň, mame rok aj pól a včera sa nám na horných zúbkov afta spravila viete niečo dobre odporučiť ? Ďakujem

sisa_s
25. máj 2020

Florsalmin sprej 🙂

kittykat22
25. máj 2020

@paulinafabryova my sme davali na vatovy tampon tantum verde + voda a jemne potierali. Alebo sme v roztoku (zriedeny s vodou samozrejme) dali lyzicku a dali dietatu do pusy aby hryzlo. Je dobre obmedzit sladke, ked ma afty.

katarinka89
25. máj 2020

Cannadent

vikusjk
25. máj 2020

@paulinafabryova ja som malej davala tusim sa to volalo Kamistad, taky gel s predlzenou spickou, aby sa lahsie aplikoval priamo na miesto v puse

redbee
25. máj 2020

Ja riešim afty zásadne prírodne. Radi papáme drožďovú pomazánku obsahuje vajíčko a droždie. Ja milujem droždie a preto s takouto lahôdkou nemám problém.Určite si nájdete recept aj niekde na webe. V droždí sú vitamíny, ktoré telu chýbajú keď sa afty vyskytnú. Poradilo mi to moja sestra, ktorá je zdravotnou sestrou a u nás to funguje. Možno vyskúšajte skôr ako nejakú liečiky

lucylka25
26. máj 2020

Mozete to skusit aj prirodne, homeopaticky. Kupte mu homeopatikum Borax 9CH a rozpustite mu 2-3 gulicky v 1 dcl vody a z tej mu davajte po lyzickach tak 4x denne. Vzdy predtym zamiesat.

dada91
27. máj 2020

malému som dávala gencianku alebo natrela mundisalom