Absolvovali ste niekto brúsenie zubov?

menonetreba7
27. okt 2020

Dobrý večer , prosím Vás je tu niekto komu už brúsili zuby ?
Ako dlho to trvá , poprípade zhotovujú sa aj nejaké odtlačky po dokončení , alebo nie ?

nadal2345
27. okt 2020

@menonetreba7 ahoj ja som mala brúsené zuby, davala som si porcelánové. Mne brusil dosť dlho, zobral mi hneď odtlačky a o dva týždne som si prišla po nové zuby 🙂viem že teraz sa dava nejaká ochrana na tie brúsené lebo sú strašne citlivé na chlad teplo atď. Predsa ti dáva preč sklovinu. Ja som to nemala ale zvládla som to

conspi
27. okt 2020

@menonetreba7 no doba trvania záleží od toho, koľko musia zbrúsiť. Odtlačky sa robia hneď. Ďalší deň som dostala dočasné korunky. Samozrejme zaplatíš ich. Na skúšku trvalých som bola behom 2 týždňov 2x. Samozrejme záleží aj na tom, ako veľmi sa s tým chce hrať laborant a hodne na cene

zuzi56
27. okt 2020

@nadal2345 koľko ti robili zubov, a bola si u súkromníka , cena???
Dik

nadal2345
28. okt 2020

@zuzi56 ja som si dávala robiť 6 porcelánových. Cena sa pohybovala okolo 2000€, čisto len za zuby k tomu som si osobitne platila brúsenie, a vyberanie nervov ešte

zuzi56
28. okt 2020

@nadal2345 ja chcem tiež, a práve som nevedela, či sa tie nervy vyberajú, lebo už ma panika berie, keď si predstavím, že by ma za rok začal bolieť zub, mna už toľko zuby stali, že by som mala porcelán hore aj dole, teraz si chcem dať aby som mala chvíľu (dúfam že aspoň 50 rokov) klud🤣🤣.
Napísala by ste mi kde ste si ich dala robiť, a aj foto do ss.dakujem
A ešte to výberu nerv a kanalik plnia, že!!!!