Absolvovali ste konizáciu v nemocnici Ružinov?

katka3588
4. mar 2020

Dobrý deň, teraz na začiatku apríla idem absolvovať konizáciu krčka maternice v Ružinovskej nemocnici, boli ste niektora v Ružinove na tomto zákroku,ako dlho to trvalo,ako dlho ste boli v narkóze, celkovo personál akékolvek informácie mi pomožu, kedže neviem čo ma čaká , aj sa bojím , doma mám 3r dcérku tak som vystresovaná,ale zároveň už sa teším že to budem mať zasebou. Ďakujem pekne za Vaše odpovede. Pekný deň 🙂

nomci
4. mar 2020

@katka3588 ja som bola pred 5 r.ale v sukromnej nemocnici, dalsi den ma prepustili, ale celkovo zakrok trva do polhodiny a cca polhodinu po zakroku sa prebudzate. Niesu ziadne bolesti, nic, iba potom dlhsie krvacanie, ale nic bolestive😉 stres urcite nemajte. Ja som si docela oddychla vtedy, a do toho som aj kojila vtedy, takze zachvilu bude dobre, len je dobre mat kludovy rezim potom. Viac lezat

katka3588
autor
4. mar 2020

@nomci dakujem pekne, tak ja budem mat doma pomoc takze ten kludovy rezim urcite dodrzim. No pocula som ze ta narkoza je taka kratka , tak snad to dam. A v ktorej nemocnici ste boli ak smiem vediet? Ja som si pozerala nejake tiez,ale neviem ci som spravne pozerala,lebo by som prijala taku kliniku kde v tom maju prax.

nomci
5. mar 2020

@katka3588 ja som bola kedysi v medissime, ale uz sa tam toho vela zmenilo, a podla mna ti gynekologovia to robia casto, a asi to neni vobec tazky zakrok, lebo sa to robi laparoskopicky, a to je rychlo. Vsetko dobre prajem, urcite to bude dobre

katka3588
autor
5. mar 2020

@nomci ďakujem za podporu, ste milá, ja verím že to bude ok 🙂 aj vám prajem veľa zdravia a 🍀