Abscess a fistula

2. júl 2024

Caute ludia stretol sa uz dakto zo sinusom pilodalis a fistulov na vnutornej strane polovicky pri konecniku ? Moze to byt nebezpecne? Sposobit daaku otravu krvy ? Fistulu mam uz pomaly rok a abces sa mi pred nou urobil ale ten mi vyrezali fistulu nechali a zas ma zacina boliet ta kostrc a robi sa mi tam zas hrcka a fistulu som mal posledny krat robene ct vstreknutovali mi tam tu zvyraznovaciu latku a neni spojena z crevom ale este nevedia ci z konecnikom alebo je len podkozna. Su tieto veci daakym smerom nebezpecne? Stretli ste sa s tym ? Dakujemmmmmm

pukina
2. júl 2024

najlepsie je si to dat operacne cele odstranit, inak sa ti to bude nonstop vracat a rozrastat. preber si to s chirurgom, ja uz mam viac nez 10r prec a odvtedy mam pokoj a to som sa s tym trapila viac nez 2 r. a za ten cas to pod kozou dost narastlo.

autor
2. júl 2024

Ja mam ten prvy abces na kostrci odstrani od decembra bol som na operacii kde mi to cele rozrezali a zasili ale fistulu mi nechali neviem preco. A teraz rozmyslam ci to daco nevie sposobit daaku otravu krvy alebo co

pukina
2. júl 2024

a nepytal si sa, preco ti tam tu fistulu nechali? ved si to skonzultuj s lekarom

autor
2. júl 2024

Pytal odpovede som sa nedockal bol som preto pred operaciou aj na kolono

vorkola
2. júl 2024

Vsak,,keby to hrozilo otravu krvi,tak hadam by ta upozornili,Ked by si sa zacal citil horsie,tak rovno utekaj k mudr.

taktotedanie
3. júl 2024

Dlhodobo neliecene
Chod to riesit cim skor