Abdominoplastika - bolestivosť po zákroku

matikdrabyik
5. aug 2022

Ahojte babuľky.
Idem sa opýtať na tému abdominoplastika.
Teda asi najviac ma zaujíma bolestivosť po... Bola som na konzultácii u p. doktora Prídavku v MT a keďže mám za sebou 2 cisárske,tak som chcela vedieť,či sa dá rovnať bolesť s tým. Úplne ma otočil,že to absolútne nieje tak bolestivé ako po cisárskom. No včera som bola u obvodnej pre výmenné lístky a tá ma silou mocou odhovára,že jej švagriná bola a že také bolesti mala,že myslela,že zomiera. Že dýchať, behať,ležať nič... A to vyše mesiaca.. Tak ja teraz neviem...
Poraďte prosím. A môžete aj fotky pred a po. Ďakujem krásne.🙏❤️

qwert87
5. aug 2022

@matikdrabyik kamoška bola minulú jeseň a presne ako hovoríš. Prvý mesiac viac sedela, ležala ako niečo robila.

trendyy
5. aug 2022

@matikdrabyik je to riadna bolest prvý tyzden ...aj potom ale znesitelna... logicky brucho zapajas vsade nadych vydych ,kazda poloha,smiech ,ale ja som uz po 3tyzdnoch pracovala kadernicka.
Je to podla mna o rozsahu a prahu bolesti to mne aj herniu aj diastazu robili..
Ak mas komplexy z brucha nevahaj...mne to za to stalo.
A mohla by si mi prosim hodit info klinika cena do spravy ? Ja som od PD a som o tomto dr nevedela.
Potrebujem zas ,lebo som po druhom porode

matikdrabyik
autor
5. aug 2022

@trendyy ahoj. Ďakujem za odpoveď. Áno,ostalo mi veľmi veľké brucho po pôrodoch a tiež diastaza.
Je to klinika PRIVATMED, doktor Prídavka. A cena s diastazou je 2100€ aj s konzultáciou a pradlom. Komplet.

matikdrabyik
autor
5. aug 2022

@trendyy a ja som z Kľačna

gemina
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
petra2024
25. feb 2024

@matikdrabyik ahoj mna to caka, bola si? A ako si sa citila?