4D mihalnice za 50 eur a obrovský opuch viečok

laurikasarinkaq
25. júl 2022

Dobrý deň chcem sa opýtať je možné že by mi vznikla alergická reakcia až teraz keď som si dala v sobotu o 15 mihalnice ( o 15hod. Už boli hotové) a až dnes ráno som sa zobudila s neskutočne obrovskými červenými viečkami že som ledva oci otvorila ..:( prikladala som na to hodinu ľadové predmety a opuch trochu ustúpil a keď som dala okolo trochu makeupu som musela letieť do prace .. mihalnice neboli robené u Vietnamcov ale v kaderníctve kde robia aj nechty kozmetiku a mihalnice . Zaplatila som za ne 50€ a neviem čo teraz:( stalo sa vam to niekomu a opuch úplne ustúpil a už sa nevrátil alebo ste museli dať odstrániť ? Samizda že mam nejaké mihalnicky nalepené aj na viecku z toho to mohlo vzniknúť .. v takom prípade mam nárok na odstránenie zadarmo a pripadne vrátenie peňazí za mihalnicky alebo vôbec ? Už som sa dávala predtým raz robiť u Vietnamcov za 30€ a nič take sa nestalo …
( keď poriadne zavriem silou oci že ako keby stačím oci , cítim že ma niektoré mihalnicky pichajú do viečka to znamená že sú nalepené na viecku a nie na mihalniciach )
Opuch je teraz tak o 60% lepsi ale stále to nieje dobre

janinah
25. júl 2022

Mali by ste ísť na očné vyšetrenie.

maris5
25. júl 2022

V prvom rade ist k ocnemu lekarovi.

liljana
25. júl 2022

Riskovat oslepnutie kvoli vzhladu? Hm hm. Pozrebujes naozaj dlhsie mihalnice viac ako zrak.

ildiko36
25. júl 2022

@laurikasarinkaq treba ist k obvodnému lekarovi, da ti ako prvú pomoc cortikoid injekciu solumedrol alebo hydrokortizon, myslim si vie aj vypisat do oka masticku oftalmo hydrokortizon a pre prípad potreby da ti vymenny list na ocne.Tie mihalnice isla by som reklamovať nech ti vratia peniaze, a dala by som to odstrániť ked sa to dá

viestta
25. júl 2022

Na tom koľko za mihalnice zaplatíš vôbec nezáleží keď máš na nich alergickú reakciu. A tu treba riešiť na očnom. Hned

mamamasama
25. júl 2022

Je jedno, kde si si ich robila, ak máš alergiu na lepidlo. Nie každý salón používa špeciálne lepidlá pre tieto prípady, ale sú aj také. Môj salón objednal také jedno pre mňa, no platím viac, pretože je fakt drahé. Salón by ťa mal takisto upozorniť na možnú alergickú reakciu. Nabudúce si už dáš pozor. Teraz zavolaj, aby ti ich dali dole. Nie, nemusia ti to dať zadarmo. Je to o ich dobrej vôli.

matulik123456
25. júl 2022

@laurikasarinkaq mne sa stalo to iste … jeden den mihalnice, druhy den strasne cervene ale iba jedno oko, opuch svrbenie … hned mi ich kozmeticka odstranila ale bol to brutal kedze to slo strasne zle dole kedze oko uz bolo natolko podrazdene ze ma ten pripravok na odstranenie strasne stipal a bolelo to … podotykam ze druhe oko slo dole bez priblemov . Na ocnom som dostala kvapky do oka a bolo v pohode … 🙂 no odvtedy si mihy nedavam zatial

lasona
25. júl 2022

Bohužiaľ ono nemusia ti ich zle aplikovať v salóne, ale očné okolie je veľmi citlivé, stáva sa že nastane reakcia, to proste nikdy nevieš dopredu. Treba to dať dole a už by som si to nedávala robiť.

derdia
25. júl 2022

@laurikasarinkaq mozes mat aj alergiu hlavne na to čim su lepene... Ak nejakym supackym netestovanym lepidlom tak dovi dopo.

laurikasarinkaq
autor
25. júl 2022

Myslite že keď už opuch ustúpil už len tak 10% ostalo , že mam ráno znova čakať to iste ?

laurikasarinkaq
autor
25. júl 2022

@liljana ?? A čo som spravila zle prosím vás ? Normalne si pytam radu , ak bude zle pôjdu dole . Snad si nemyslite že si ich nechám ak opuch bude pretrvávať … vyzerá to tak že už je to v poriadku , včera som skúšala aj nove očné tiene možno to bola reakcia na ne …

sasitimi17
25. júl 2022

Mihy treba dať dole a nájsť si salon kde ich vedia lepiť. Samozrejme že na viečku nemôžu byt zalepené a preto buď rada že sa ti to nezhoršilo lebo ti to mohlo spraviť aj väčšie problémy.

111jozefina111
25. júl 2022

@laurikasarinkaq ahoj, ja som tiez mala alergicku reakciu, a okamzite som sla za kozmetickou, aby mi mihalnice odstranila, nasadili mi kortikoidnu masticku, kvapku, dithiaden. 🤦🏻‍♀️ Brutal mi opuchli viecka a aj extremne svrbeli. Bola som na ocnej pohotovosti. Neni to sranda. :(

lilly7913
25. júl 2022

Ahoj, tiež sa mi to stalo, ráno som sa zobudila s opuchnutými očami ze som ich ledva otvorila, mihalnice som si dala dole odličovačom, tak som si šúchala s tým oči, bolelo to ale nejak som to musela dat dole, u dr som nebola, za cca 2 dni opuch zmizol.