3 týždne mám bolesti žalúdka

saskarena
24. nov 2023

Ahojte ženy, prosím vás o radu viac ako 3 týždne trpím na bolesti žalúdka brucha čriev a asi všetkého mam pocit že mi to začalo ako som mala asi 4 ant na močové cesty klasika nezabrali a doteraz má to boli, no mám teraz taký problém že nič neudrzim v sebe po každom dietnom jedle fakt dietnom myslím tým banán ryža polievka musím ísť na wc na veľkú stolicu mám žltej farby neustále mi škrečka v bruchu máte skúsenosť ? Ďakujem pekne 🍀

nenne27
24. nov 2023

@saskarena kvalitne probiotika

tatiana149
24. nov 2023

@saskarena áno dnes som bola na gastro. Zistili mi intoleranciu laktózy a helicobaktera. Príznaky stejne.

guudy
24. nov 2023

Spolu s atb sa vzdy(!) maju zaroven uzivat aj probiotika. Prave preto, aby si nemala hnacky….ked to trva 3 t, nasadila si lieky proti hnacke?

stanulienkat
24. nov 2023

To nie si ty s mocovymi cestami a 48 tvoja tema, ze nie??????🙄

saskarena
autor
24. nov 2023

@stanulienkat nie nie som tu nová 😽

saskarena
autor
24. nov 2023

@guudy ahojky áno mala som aj probiotiká a vidíš 🙈

saskarena
autor
24. nov 2023

@tatiana149 ďakujem ti veľmi pekne za odpoveď držím ďalej palceky nech to zvládaš čo najlepšie ❤️ keby niečo kľudne napíš budem rada

saskarena
autor
24. nov 2023

@tatiana149 ešte jedna otazocka mna aj tak pichá v pravom boku a pravom bruchu mala si niečo podobné ? Vieš dosť sa bojím schudla som už aj čo to

tatiana149
24. nov 2023

@saskarena presne to pichánie v pravom boku akoby pod rebrom. Áno helicobakter. A dnes odoberali ešte aj vzorky na biopsiu tak o 2 týždne budú výsledky. Napíšem ti to po poriadku ako to je u mňa od začiatku

saskarena
autor
24. nov 2023

@tatiana149 ďakujem si veľmi milá

tatiana149
24. nov 2023

@saskarena 3 roky cítim že mi nieco je. Snáď všetky druhy doktorov. Nikde sa na nič neprišlo. Gastro som si nechala na koniec a čo najviac som ho odkladala lebo som sa ho bála. Medzi tým potvrdená tetania. Konečne v septembri som sa odhodlala na gastro. Tak najprv krv a stolica. Hneď vyšiel helicobakter. A potom test na laktózu. Ten tiež vyšiel. A dnes hadicou potvrdili že ešte stále mám toho baktera. Brala som trojkombinaciu antibiotík. A nezničil sa. Ešte mi zistili dispepsiu a reflux. Robili mi dnes rovno aj kolonoskopiu. Keď už tak všetko. Čakám na výsledky 2 týždne. Moje prvé príznaky 3 roky........hlieny husté nijak raz ich nejde dať von, guča v krku, pálenie záhy problém s prehĺtaním postupne bolesť brucha a bez stolice 7 dni. Potom prehananie, a dookola sa to striedalo. Bolesť brucha na pravo pod rebrom. Bolesť na hrudi. Akoby infarkt. Ale to už som si vypestovala tu tetaniu. Keby som bola vedela tak s tým gastrom tak neotalam a idem hneď. Ale strach veľký. Nakoniec dnes mi robili v narkoze gastro aj kolono. Pretože minule mi skúšal robiť a ja dostala tetanicky záchvat a odpadla som. Tak napísal že sa nedá vykonať. Že je reálne v celkovej anestéze. Tak som nevahala

tatiana149
24. nov 2023

@saskarena a áno stále 40 kíl. Užívam nolpazu ešte mi nechal a guča v krku zmizla, a priberať som zacala. Mám 48 kíl od septembra. Chcem to dosiahnuť do 50.

saskarena
autor
24. nov 2023

@tatiana149 no jeminemku tak to ma mrzí snáď sa ti to podarí na tých 50 budem držať palce ..mám tiež tetaniu tak snáď sa mne gastro podarí 🙈🙈🙈

tatiana149
24. nov 2023

@saskarena a to s knucanim v bruchu som mala stále. Treba si porobiť najprv gastro a kolono.

saskarena
autor
24. nov 2023

@tatiana149 ďakujem veľmi pekne si zlatá ❤️

complyc
25. nov 2023

@saskarena banán okamžite vylúč. To vóbec nieje dietne jedlo, ale kopa cukru. Dalej ryža. To radia lekari s IQ 0,0000000000000000000009 na 99tu.

complyc
25. nov 2023

@tatiana149 inak tetania, robila si si aj testy na osteoporozu ? Ver tomu, že ked nemáš magnezium nevstrebava sa ti vápnik. Črevo uplne KO jedávaš ešte lepok?

saskarena
autor
25. nov 2023

@complyc tak čo je podľa teba diétne čo udržíme v sebe ?

slavka52
25. nov 2023

@saskarena Dobrý deň mne pomohla Masticha

complyc
26. nov 2023

@saskarena horký čaj, zbavit sa nespravnych bakterii a posilniť tie spravne. Kedy si mala naposledy pocit hladu ?

saskarena
autor
26. nov 2023

@complyc no pocit hladu ja to mám tak že sa najem je mi zle napr aj 2 hodiny a potom som zasa hladná

complyc
27. nov 2023

@saskarena poznas biorelax ? Biorezonanciu ? V Nitre mam jednu pani - zistia ktore bakterie toto sposobuju