13tt a cytológia na 2

paulinafabryova
20. mar 2020

Ahojte chcem sa opýtať. Keď som bola v 6 tt gynekológ mi robil preventívnu prehliadku a teraz keď som prišla na poradňu tak mi povedal že citologia mi vyšla na číslo 2 že sú tam mierne zmeny ale že sa nemám vôbec bat môže to byt aj tým že som tehotná keďže mi robil preventívnu už keď som bola tehotná. Moja mama to mala tiež ale v štádiu 4 kde jej to museli vybrať ale je zdravá všetko v poriadku tiež mi hovorila aby som nespanikárila. Je tu niekto kto to má tiež tak na číslo 2 doktor mi povedal že mi to bude každý pól rok kontrolovať. Pomahalo vam niečo na to ďakujem

romanapb
20. mar 2020

@paulinafabryova ja mam 2 od prveho odberu a nikdy ma dr nesledoval viac a povedal, ze je to ok

paulinafabryova
autor
20. mar 2020

@romanapb aj si niečo robíte preventívne či nič na to nieje ďakujem. A kedy vam to povedal

romanapb
20. mar 2020

@paulinafabryova uz asi v 16 rokoch jed mi robil prvykrat ster... Nic sa s tym podla mna neda robit

paulinafabryova
autor
20. mar 2020

@romanapb a keď vam robili ďalšiu preventívnu tak sa vam to nezhoršilo ? 🙂

henka123123
20. mar 2020

ja po prvom porode som ma 2 a teraz som zas tehotna a ste 2

henka123123
20. mar 2020

stale 2

kiki68
20. mar 2020

Ja mam v tehu myslim 2, 6 mes predtym 1 a k tomu rozsireny test na vsetky tie typy hpv. Doktor mi povedal, ze v tehu je to bezna zmena a zase po tehu bude po case kontrola.