Vaše skúsenosti s Nutribullet

konik_testuje27.4.2020

Spúšťame Vaše Skúsenosti s Nutribullet. Budeme testovať tento super mixér. Bude to parádne testovanie. Skúste si predstaviť všetko, čo vám umožní... Fantázii sa medze nekladú.

V našom uponáhlanom svete si často nevieme nájsť dostatok času na zdravé jedlo – nestíhame pokrm ani poriadne požuť. Takže aj pokiaľ si potrpíme na zdravé stravovanie, náš tráviaci systém má veľký problém získať z jedla všetky vitamíny, minerály a živiny. Ako môžeme zaručiť, že naše telo dostane potrebnú výživu? Najspoľahlivejší spôsob je extrakcia živín. Ak ovocie, zeleninu, semiačka a orechy pred konzumáciou rozložíme do čo najstrávitelnejšej formy, náš tráviaci systém z nich dokáže jednoducho absorbovať to najlepšie, čo ponúkajú. A presne toto NutriBullet robí!

Prečítajte si skúsenosti a recenzie našich používateliek 🙂 Tešte sa na ich názory! Bude to zaujímavý test.

Viac o ich produkte tu: http://www.delimano.sk/super-mixer-nutribullet-...

Testovanie Nutribullet

Dostali sme príležitosť testovať mixér Nutribullet od Delimano ktorý som už dlhšiu dobu chcela vyskúšať hlavne kvôli našej Elle, ktorá sa s ovocím a celkovo jedlom nekamaráti. To, že si nás firma vybrala padlo úplne vhod, pretože nedávno obom našim deťom zistili alergiu na bielkovinu kravského mlieka a tak sa jedálníček našich najmenších dosť zmenil. Z dňa na deň sme museli eliminovať z ich stravy úplne všetko čo obsahuje kravské mlieko a tak sme ich ukrátili aj o kyslomliečne výrobky ktoré jedli doslova na kilá. Kupované náhrady /rastlinné pudingy/ im vôbec nechutili, preto som musela vymyslieť inú alternatívu a úprimne, bola som dosť zúfalá, pretože tých alternatív veľa neexistuje. Preto stál Nutribullet o vyskúšanie, svitla nádej, že pomocou tejto mašiny by som mohla deťom pripraviť veľa nových dobrôt z ovocia v kombinácii s rastlinnými mliekami aby som im aspoň zčasti nahradila mliečne výrobky ktoré teraz jesť žial dlhú dobu môcť nebudú.  Ked´ som videla výzvu na testovanie mixéra Nutribullet, ktorý som sa mimochodom doteraz neodvážila zakúpiť hlavne kvôli obavám, že sa neosvedčí a budú to pre nás zbytočne vyhodené peniaze, prihlásila som sa a dúfala, že nás možno vyberú. Podarilo sa, za čo dakujeme.O pár dní som obdržala balík od @gradan a @konik_testuje a testovanie sa mohlo začať.Sada obsahuje :Nutribullet extraktor 600w, 1 vysoká nádoba, 2 malé nádoby, 2 uzávery-viečka na nádoby, 1 čepel na sekanie, mletie, 1 extrakčná čepel, manuál + recepty v slovenskom aj anglickom jazyku.Samozrejme, celé testovanie sa točilo okolo Elly a árona, bola som veľmi zvedavá ako im bude chutiť a hlavne pri Elle som sa trochu aj bála, pretože ona nemá rada nové jedlá a málokedy chce ochutnať to čo nepozná. Vyskúšala som všeliaké kombinácie sezónného ovocia + rastlinného mlieka, na raňajky som pridala pohánkovú, ovsenú, kukuričnú, špaldovú instantú kašu, piškoty- podľa nálady a podľa toho čo bolo práve doma. Ja som si pridala orechy, škoricu, jogurt a o raňajky alebo v našom prípade aj o olovrant bolo postarané. Obom deťom chutilo a ja som bola konečne spokojná, pretože som viac nemusela rozmýšľať čo im dať namiesto mliečnych výrobkov. Odvtedy má u nás Nutribullet už stále miesto na kuchynskej linke, pretože ho používame denne. Doma mám aj iný, obyčajný mixér v ktorom je žial nemožné mlieť alebo nasekať na drobno tvrdé potraviny ako orechy, zrnkovú kávu, všeliaké semiačka a používala som ho veľmi zriedkavo aj preto, pretože mal mnohokrát problém rozmixovať aj uvarenú zeleninu,ovocie. stále som v nej našla nejaké kúsky. Pri Nutribullete sa mi to zatiaľ nestalo, všetko rozsekal úplne perfektne, dokonca som do neho skúsila nasypať aj kryštálový cukor ked´ som zistila, že mi chýba práškový do jedného koláča a bolo po probléme. Chválim aj praktické uzávery k nádobám. Teraz ak viem, že sa budeme ráno niekam ponáhľať už večer si do nádoby nachystám nakrájané ovocie a ráno iba pridám vodu, mlieko, instantnú kašu alebo hocičo čo práve potrebujem k príprave smoothie alebo kaše. Takto ovocie nevyschne, iba ho dám v uzavretej nádobe do chladničky, ráno vytiahnem a o minútku už raňajkujeme. Praktické to môže byť aj pre uskladnenie už hotového ovocia, zeleniny ak si spravíme viac ako skonzumujeme, ja sa však snažím pripraviť iba toľko, koľko práve zjeme/vypijeme aby bolo všetko úplne čerstvé.Nutribullet nám uľahčil každodenné fungovanie, za čo som veľmi vdačná. Konečne praktický stroj, ktorý dokáže behom minúty pripraviť, rozmixovať akékoľvek ovocie/zeleninu a to, že dokázal "prinútiť" moju Ellu zjesť ovocie je pre mňa taký menší zázrak.Jediná vec ktorá mi na ňom trochu chýba je nejaký gombík ktorý by spustil mixovanie. Je spravený tak, že sa do NB zaklikne uzavretá nádoba s čepelou. Pri pootočení nádoby sa Nutribullet spustí a začne mixovať. Mne osobne to trochu vadí ale je to iba detail ktorý sa dá pri jeho naozaj super výkone prehliadnuť.Uvítala by som možno aj nejakú praktickú krabicu, stojan na jeho príslušenstvo.Určite ho odporúčam všetkými desiatimi!Ďakujem Vivi @konik_testuje za skvelú príležitosť ! #test_nutribullet

Recenzia Nutribullet

#test_nutribullet


Keď som dostala do internej pošty správu, že ma vybrali na testovanie mixéru Nutribullet, rozplakala som sa od radosti. Veľmi som po ňom túžila a sľubovala som si, že si naňho našetrím. O to viac ma potešilo, že máme možnosť využívať tento mixér počas letného obdobia, kedy sú smoothie úžasne osviežujúce vďaka veľkému množstvu čerstvého sezónneho ovocia.


Keď prišiel balík, mala som ďalšie Vianoce Opatrne sme s dcérkou povyberali obsah a všetko dôkladne pofotili, keďže recenziu sme zobrali zodpovedne, všetko sme zdokumentovali a vytvorila som aj album na mojom blogu, kde nájdete postupy a recepty, ktoré máme odskúšané a skutočne aj chutia. Áno, stalo sa aj to, že kombinácia nevyšla a celé smoothie skončilo vyliate, našťastie takéto nevydarené pokusy sú výnimočné a za týždeň testovania som sa veľmi rýchlo zorientovala v kombinovaní surovín. http://www.modrykonik.sk/blog/sandria/album/nutribullet-sboafm/


Príslušenstvo k mixéru Nutribullet obsahuje spolu 3 nádoby, dva uzávery, dve násady nožov, brožúrku a knihu receptov. Jedna násada nožov slúži na smoothie - to je tá, kde je tých nožov viac, a druhá násada obsahuje 2 nože a je vhodná na sekanie. Väčšinou orechy, ovsené vločky, ale aj ovocie, ktoré vám zvýšilo a môžete ho zamraziť. Ja som si vymyslela takú fintu, že posekaným ovocím naplním cez lievik sáčky na ľad a ďalej to môžem využívať podľa potreby do smoothie a je to oveľa rýchlejší spôsob, keď nemáte veľa času.


Náš prvý smoothie bol z červeného melóna, kde sme celá rodina sledovali na aké malinké kúsočky dokáže mixér pomlieť aj semienka a boli sme z celého procesu od zapnutia mixéra až po výsledný nápoj úplne fascinovaný.

Moja dcérka si obľúbila všetky kombinácie s banánom, naša suseda si k nám chodí rozmixovať čerstvú brokolicu, ktorá jej bola odporúčaná konzumovať čerstvá a v rozmixovanej forme je ako detská výživa, čo naša suseda veľmi ocenila.

Skúsili sme pridávať do smoothie aj ovsené vločky, či mandle a mixovaním sa všetko krásne zjednotilo do jednej hladkej rovnomernej hmoty, žiadne hrčky, alebo nerozmixované kúsky. Každé smoothie sa dalo vypiť aj cez slamku, čo má rada moja dérka.


Mixér Nutribullet je presne taký perfektný ako ste o ňom už určite počuli a s bežným mixérom nemá nič spoločné, pretože a to nedá ani porovnať. Super mixér Nutribullet je samostatná liga a ja aj moja rodina aj naši susedia, ktorí radi ochutnali moje kreácie ho na 100% odporúčame Ak o ňom iba uvažujete a neviete sa rozhodnúť, neváhajte a určite si ho zaobstarajte, ja ho mám po ruke v kuchyni na parapete a používam ho každý deň, odkedy prišiel a veľmi sa teším, že vyskúšam ešte mnoho úžasných, chutných a zdravých kombinácii.

Recenzie od všetkých testujúcich nájdete na https://www.modrykonik.sk/forum/otestovali-sme/vase-skusenosti-s-nutribullet/