Zimný overal ako Lupilu

24. aug 2024

Ahojte baby, malému sme každú zimu kupovali Lidl overaly. Vždy sme mali aj tri, aj na von aj do škôlky sme striedali a za nás nikdy nepremokli, boli teplé a skvelé. Dokonca aj keď som kúpila z druhej ruky nosené jednu sezónu tak vydržali skvelo a dali sa kúpiť za dobrú cenu. Lenže už potrebujeme 110 veľkosť a to už asi nevyrábajú. Viete mi poradiť nejaké podobné značky, s ktorými mate aj skúsenosti? Napríklad Sinsay aké ma overaly? Lebo Next alebo Tchibo v top stave akom som kupovala su okolo 30 eur nosené. Ďakujem 😊🙏

svetlonos
24. aug 2024

Tie z Tchiba sú fajnové. Skus tie.

svetlonos
24. aug 2024

Pozri online rakúske, momentálne maju super super výber a nový stojí 39e, nie noseny 🙂.

werony_n
24. aug 2024

Ja kupujem z HM a som veľmi spokojná, vydržal jej 2 sezóny

jakubrianka
20. sep 2024

@svetlonos ktoré rakúske značky máš konkrétne na mysli?

svetlonos
20. sep 2024

@jakubrianka
tie z tchiba som myslela, su dobre.

jakubrianka
20. sep 2024

@svetlonos objednávaš z Rakúskej stránky?

svetlonos
20. sep 2024

@jakubrianka
ja tu žijem a áno, objednávam z rakúskej stránky. Vyskúšaj. Ake teraz budú mať isto aj na SK. Tie ceny sú v pohode. Jasne lidl je lacnejší, môžeš aj tie vyskúšať ake tie z tchiba sú ozaj dobre.

jakubrianka
20. sep 2024

@svetlonos aha ja som spokojná s Lindex overalmi už 4tý rok. Minulý rok som síce kúpila sj Tchiba ten zelený prešívsný zimný overal, ale zdá sa mi na miernejšiu zimu plus je v oblasti bruška veľmi široký. Z Tchiba deťom kupujem prechodné detské veci, zimný komplet, gumáčiky, spodné prádlo, termotopánky.… Z Lidl kupujem softshelové overaly…, zimný som neskúšala.

svetlonos
20. sep 2024

@jakubrianka
akurát som pozerala sk stránku, maju tam toe iste veci ako v at aj ceny

jakubrianka
20. sep 2024

@svetlonos tiež som pozerala keď si písala…

svetlonos
20. sep 2024

@jakubrianka
ale zatiaľ teda len tie jesenné maju. Tiez budem asi kupovať zimný na 1,5 roka tak som zvedavá ake budú vzory 🙂.

svetlonos
21. sep 2024

@jakubrianka
ja som pozerala dnes aj ten lindex, stoja okolo 90e ale neviem veru, ci je zimný. Príde mi ako softselovy.

jakubrianka
21. sep 2024

@svetlonos Lindex sú fantastické a nesklamú v najväčších zimách, naozaj.

svetlonos
Včera o 05:36

@jakubrianka
tak vďaka za typ 🙂 pozriem si ešte raz. U nás sú zimy také mierne ale vyskúšam budúci rok Tak som zvedavá

zuzuliennka1
Včera o 05:44

tchibo ma perfektne overaly, aj zimne bundy, gumaky,..ono totiz aj ked nosene - stale vyzeraju vyborne.
ja som kupovala (aj kupujem) uz roky tchibo bundy len z bazaru a vzdy su v perfektnom stave. nevadi mi dat aj 20€ za bazarovu bundu, lebo syn ju ponosi, a ja ju v skoro totoznom stave posuniem dalej.
uz aj tchibo dupacky a bodycka boli jedna z mala znaciek, co vyzerali aj po 100 praniach ako nove