Zimné detské nohavice

28. nov 2023

ahojte myslíte že takéto nohavice sú ok na zimu pre 1,5 ročné dieťa? mali by byť podšité a teda aj teplé keby pod ne dám samozrejme pančuchy a nohavice ešte. Alebo mám nejaké iné pozrieť? ...

masandra
28. nov 2023

My máme tieto skôr do dažďa, na zimu mi to príde slabé, máme lyžiarske nohavice, ale tiež zháňam teraz väčšie lebo nám akosi vyrástla a z minulého roka sú jej do pol lýtok 😅 ak niečo nájdeš, tak daj vedieť, ja pozerám aj na bazároch momentálne 🙂

barbie1981
28. nov 2023

Toto sú nohavice do dažďa alebo poriadnej plackanice podľa mňa, do snehu by som volila iné, také čo aj dýchajú. Moje deti tieto nohavice neznášali a veľmi sa v nich potili

pettom19
28. nov 2023

Ja som tiez povodne chcela bundu + nohavice, ale skoncila som pri kombineze, je to rychlejsie na obliekanie a nemam tolko nervov hodinu na syna natahovat 20 vrstiev oblecenia, kedze neznasa obliekanie a reve pri tom ako tur 😁.

andrea901
28. nov 2023

Na normalnu zimu iba hore bunda a dole pancuchy + teplaky, na vacsiu zimu dam kombinezu pre 2 r. Pe starsieho som objednala zateplene softselove nohavice, tie budem davat v zime na teplaky/leginy.

mili2016
28. nov 2023

Tieto nohavice vôbec nie sú vhodné na zimu sú tenké. Mali sme ich doma

maminkadeticiek
28. nov 2023

Nie,tieto su do dazda.Ale maju aj normalne zimne oteplovaky.

anavixy
28. nov 2023

Pre 1,5 rocne kombineza alebo softshelove podsite barancekom napr. su podla mna lepsie 🙂

ivangeline
28. nov 2023

Ak su zateplene,tak lepsie ako nic. ;)