Zateplené gumáky Enfant na bucľatú nôžku

sanny2993
15. aug 2023

Ahojte. Potrebujem poradiť. Synček nosí gumaky Enfant, nezateplene. Ma nôžku 14,5 a nosí 25ky/ už by sa žiadalo aj 26 v nich by mal 1,5 cm odmerok. V predajni nám však povedali že nevedia, či obuje aj ich zimnú verziu, kvôli tej teplej výstužy. Na predajni ich nemali k dispozícii na skúšku, preto chcem objednať z netu. Ma buclatu nôžku a vyšší nart. Máte niekto skúsenosť, či je medzi nimi naozaj taký rozdiel ? Veľmi sa mi štýlovo páčia.

anjelicek26
15. aug 2023

Urcite nie.. pozri bundgaard..

nyphadora
15. aug 2023

@sanny2993 Enfant su na uzke, chude nohy.

denkabemommy
15. aug 2023

@sanny2993 mikk-line, demar mammut.
Vyššie spomenuté bundgaard sú na nižšie priehlavky, to baculatá noha nedá 🙂

misana84
15. aug 2023

Určite neobuje… možno tie nízke… aj moja nosí Enfant iba nezateplene má vysoký nart.,, my sme našli a kupujeme Konges slojd a veľká spokojnosť…možno ešte lepšie ako Enfant

sanny2993
autor
15. aug 2023

@nyphadora môj ma tučnú z vysokým nartom a bez problémov obuje nezateplene 🙂 čiže nemáte pravdu že všetky sú na také nohy

evaachesa
15. aug 2023

@sanny2993 aké má rozmery nohy...dĺžku, šírku a ktoré číslo enfant obuje?

nyphadora
16. aug 2023

@sanny2993 potom nerozumiem prečo riešite, či obuje zateplene keď už nosi gumaky.
Dcera nosi bf ma plutvičku nohu a tiež nema problem obuť uzke topanky a behať v nich, to ale neznamena že jej ich kupujem 🙈.

evaachesa
16. aug 2023

@nyphadora presne tak...môj syn má širokú nohu a plutvicku a úzke by tiez obul...ale za akú cenu? 🤷

sanny2993
autor
16. aug 2023

@nyphadora prečítajte si text v otázke s porozumením a možno porozumiete 🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈

beata_k
16. aug 2023

Ved objednaj. Ak nebudu dobre vratis. Netreba robit problem tam, kde nie je.

misana84
16. aug 2023

no ja som jej tam nohu rvala a neobula...to je pre uzke nohy! na vysoky nart nizke myslim, že aj enfant zacal vyrabat- este nemam odskusane ale zateplene su ine ako obycajne...su uzke a nepustia

evaachesa
16. aug 2023

@sanny2993 a prečo nenapíšeš dĺžku a šírku nech to pozrieme? Ale ak má vysoký pridhlavok a enfant sú na nižší, tak ho budú tlačiť.

sanny2993
autor
16. aug 2023

@misana84 áno toto som chcela počuť. Lebo sa mi nechcelo veriť tomu že môže byt taký rozdiel medzi nimi ako mi povedala predavačka 🙈🙈🙈

sara92
7. nov 2023

Prosím Vás, ak má syn nôžku 16cm x 6,6cm, mierne vyšší nárt (papučky Beda sú ok, od Pegres mal trochu otlačenú gumičku)..budú mu Enfant veľkosť 29, či radšej nie? Bundgaard sú ťažké (ale topánky máme Bundgaard všetky, sedia), Demar sa mi zdajú mohutné..aké zateplené gumáky ešte prosím odporúčate?

misana84
10. nov 2023

@sara92 Konges slojd