Veľkosť oblečenia pre novorodenca - Sinsay

2. apr 2024

Ahojte, chcela by som sa opýtať skúsenejších mamičiek na veľkosti oblečenia hlavne pyzamiek/ overalov a body pre novorodenca z obchodu SINSAY.. sedí číslovanie ? Napr ak sa narodí menšie babo tak sedí ta veľkosť 50 a ak podrastie pokračuje sa 56? Alebo treba hneď objednať 56 aj keď sa narodí menšie ?
Pravdepodobne sa babo narodí pred termínom, tak rátame, že výnosime aj veľkosť 50.
Samozrejme mame aj kvalitnejšie značky, no radi skúsime aj tieto lacnejšie na porovnanie.
Prijímam každú cennú radu 🙂

petronellla87
2. apr 2024

Bodycka by som objednať o číslo väčšie, oproti ostatným značkám mi pripadali dobré na dĺžku ale úzke. Ostatné veci veľkosťne sedeli🙂

natall113
2. apr 2024

Sinsay radšej vidím naživo, dcéra nosí sinsay body aj veľkosť 74 aj 86 a obe sú jej ako uliate, tak isto legíny nosí aj 68 aj 80

wishes
2. apr 2024

v sinsay ani nemaju velkost 50 🙂 a mne dupacky pridu vacsie ako napr z tesca, takze sinsay vynosime dlhsie 🙂

cookie29
2. apr 2024

uprimne, tieto low-cost znacky je lepsie si pozriet, ja som kedysi kupovala v Pepco a bavila sa s predavackou a ona sama priznala, ze niekedy ma pocit, ze velkosti nasivaju ako im pride. A podobne je to aj v Sinsay.
Dobra rada je nekupovat vela. Pretoze ked babatko pride, sama rychlo zistis, co Ti sedi a co nesedi, co Ti vyhovuje a co nie. Ja osobne som mala vela Lindex, aj z druhej ruky. Nieco z Lidl, najma teplaciky a pod, bodycka moc nie, tie sa vytahaju. Z Tesca napriklad tiez oblecko, ale mne ich bodycka nesadli, prilis siroke lemy a mne to vadilo... Zalezi aj od deticiek, moje boli vsetky spagetky a su dodnes, takze potrebujem teplaciky ktore sedia lepsie. Pacili sa mi napriklad take s pruznym lemom, aby netlacili brusko ci pupcek. Pyzamka sme mali super z Lidla. A su deticky, ktore su baculate a niektore znacky im nesedia. Takze prave preto by som nakupila nejake zakladne a pockala. Mne sa napriklad druhe dieta narodilo skoro 4.5kg a Lindex bodycko 56 sme nosili tusim este do 4-5m

crazy_lazy
2. apr 2024

Sinsay 50 ani nemá. 56 má najmenšiu. Koncom minulého roka som odtiaľ objednávala bodyčka pre novorodenca. Väčšinou 56 a 62. Keď mi prišli domov, tak som zistila, že každá sada bodyčiek mala inú veľkosť 😀 Niektoré 56 boli ako pre bábiku a iné 56 boli rovnaké ako 62. Ale aj tak mám pocit, že oblečenie odtiaľ je menšie ako napr z Lidla alebo H&M.

bavlnka92
2. apr 2024

otázne... napríklad detské tričko č.140 vyzeralo ako crop top ale 164 oblečiem aj ja (bežne nosím S/M) radšej pozrieť osobne.