Topánky na obdobie jeseň/zima

12domi34
10. nov 2023

Ahojte maminky,

chcem sa spýtať, aké topánočky máte pripravené pre vašich drobcov na toto obdobie november a potom na zimu? Myslím tým druh topánky (gumáky, snehule a pod.) a budem rada, ak pripíšete aj aké značky a koľko kusov poprípade. Proste akú topánkovú výbavu majú pripravenú vaše deti. Môj malý má 1 a pol roka a trávime dosť času vonku, tak by ma zaujímalo, čo by sme tak približne mohli potrebovať 🙂 mám už zhruba nejakú predstavu, len by som sa rada inšpirovala.

Ďakujem pekne.

zuzanka.zuzu
10. nov 2023

v 1,5r si vystacil s 1 topánkami, načo viac 😀 netreba byť zbytočne premotivovana, či dieťaťu vyhovujú snehule alebo zateplené gumáky zistíš časom

tani777
10. nov 2023

Ja mam starsie baby sice..ale teda obe maju prechodne topanky-starsia nizsie,len teda nepremokave,mladsia ma clenkove..a obe maju gumaky..na zimu budu mat zateplene clenkove topanky..snehule nekupujem,starsia mala minuly rok a nechcela ich nosit...

petamich
10. nov 2023

nas ma 2 roky a ma teraz jedny nepremokave clenkove nezateplene od Geox a na zimu mam nachystane vyssie Geox Sentiero, minuly rok mal Respira zvyknem zateplene, gumaky nosit nechce, ak by chcel kupila by som zateplene Demar (vlozka sa da vyberat) - a teda 1 ks a 1ks, spolu dva kusy

cookie29
10. nov 2023

No zalezi aj v akom stadiu je. Moje behali od 9m ale poznam deticky co este len zacinali chodit, je to rozdiel. V zime sa rychlejsie unavia v snehu a pod, ale my sme mali vacsinou 2 topanok, na striedanie. A kupovala som barefoot a z druhej ruky, pretoze najma v tomto obdobi detickam velmi rychlo rastu nozicky, takze sa moze stat ze po par tyzdnoch bude treba kupovat nove.

lenka2710
10. nov 2023

@12domi34 mladší ma na jeseň zateplene vyššie tenisky a zateplene gumáky a na zimu ma jedny superfity! Staršia ma tiež zateplene vyššie tenisky a čižmičky jesenné a na zimu ma jedny čižmičky teplé a jedny superfity

struhanka
10. nov 2023

@12domi34 Gumáky, snehule a zateplené čižmy do mesta.