Tenisky na telesnú

20. aug 2024

Ahojte baby prosím poraďte lebo ja som už totálne zúfalá z toho môjho syna 🤣 ani za boha mu neviem zohnať tenisky na tv . Má veľmi širokú nohu aj normálne topánky na bežné nosenie je zahul mu zohnať . Nemôžu byť na šnurovanie aby náhodou na tv nezakopli o šnúrku. Syn ide do druhej triedy . V prvej čo mal už aj tie sú mu úzke a pritom som mu objednala o jedno číslo väčšie 🤦🏻‍♀️

madeincssr
20. aug 2024

V Decathlone ste uz boli poskusat? Tam je aspon klud.

kacena4
20. aug 2024

preco by mal zakopnut o snurky?? moze si ich schovavat do topanky ak sa bojis. na tv je jedina podmienka bleda podrazka. takze kupte aje zozeniete

madeincssr
20. aug 2024

@kacena4 hej, na niektorych to pisu na krabici alebo aj na teniskach po anglicky: "Non marking [sole]". Ze nespinia svetle povrchy telocvicni oderom - ciernymi ci inymi smuhami.

majerhka
20. aug 2024

predpokladam, ze sa vie zasnurovat, tak preco by mal potom zakopnut? bezne nosia deti predsa snurovacie tenisky. v tom by som videla najmensi problem.

maxi2
26. aug 2024

@madeincssr v decathlone nemajú topánky na širokú nohu. Aspoň som si nevšimla

eternity24
26. aug 2024

Protetika

lucia245
26. aug 2024

Tieto mi prídu o čosi širšie ako klasické tenisky. Tiez máme na telesnú, kupujeme ich opakovane, sme spokojni. Inak už iba nejaká barefoot rada ak by boli aj tieto úzke .