Tchibo - detské oblečenie

13. sep 2024

Žienky, ako ste spokojne s kvalitou z tchiba? Ku ktorej značke by ste prirovnali kvalitu oblečenia? Nemam ešte z tadiaľ nič takže neviem, či sa oplatí niečo objednávať

ahojka5
13. sep 2024

Dnes sme prvýkrát prevetrali celú sadu, vrátane teplučkej dekovky z tejto novej kolekcie aj hrubých protišmykových ponožiek. Dizajn aj kvalita podľa mňa na výbornú. Prirovnala by som kľudne k Lindex.

vanilkovazmrzka
13. sep 2024

Tchibo je kvalitne, kludne nakupuj.

nikasmile
13. sep 2024

Tchibo má kvalitné veci.

mia_von_prag
13. sep 2024

Nakupujem Tchibo už roky a som spokojná . Kvalita je výborná, materiály príjemné, vydržia dlho, prežijú sušičku. Prirovnala by som k Next a Lindex

petamich
13. sep 2024

Suhlasim s nazormi vyssie 🙂

jakubrianka
13. sep 2024

Kupujem roky (dámske oblečenie je kapitola sama o sebe, ale na tú sa nepýtaš). Detské musíš natrafiť ako všade. Kvalitou sú väčšinou fajn, ale strihy a veľkosti im občas nevyjdu. Topánky si pozeraj recenzie, niekedy môžu byť o veľkosť väčšie. Papučky sme vracali lebo ťažké a veľké, zlý strih. Leginky boli môjmu synovi široké v páse a celkovo nesadli (rebrované a žlté s obláčikmi). Čiapočka set - menšie. Ale také ako vetrovky, gumáčiky , oteplovačky, trenky, pyžamká to je od nich top a sedia super.

hanaxxx
13. sep 2024

@ahojka5 tieto cizmy su vnutri s flisom zateplene? Predpokladam, ze sa to vnutro neda vybrat?

oblecenie99
13. sep 2024

Majú super detské veci, čo do dizajnu, tak aj kvality.

taktotedanie
14. sep 2024

Topka, kupujem pravidelne ako lindex mi to pride

luciferka93
14. sep 2024

Ja kupujem tchibo od narodenia malému a to už má 3 roky , veci sú krásne, príjemné, veľkostne sedia, mäkké, na jeseň súpravy nepremokavé, aj po oprati ostávajú farby pekne, nezmolkuju sa. Ja odtiaľ milujem mikiny flisove fakt teplučke a až po bradu. Kvalitou by som to prirovnal k Lindexu

martinka13
14. sep 2024

Kupujem odtiaľ veľmi veľa, najmä pre deti. Občas niečo aj pre seba. Kvalita oblečenia aj funkčnosť veľmi dobrá. Doporučujem.

janadj
14. sep 2024

Určite spokojnosť pre deti - veci do dažďa super, detské oblečenie za mňa tiež fajn - jedine niektoré strihy sú užšie a mojim detom veľmi nesedia (body pre chudsie a dlhé deti- moje boli bacuľate) ale určite stojí za skúšku 👍

svetlonos
14. sep 2024

Veľmi dobrá kvalita, nikdy som nemala zlú skúsenosť. Dokonca vlnené overaly maju za rozumnú cenu. Kupujem pravidelne aj budem. Zo ze niekomu nesedia veci v páse- nuž smola! To nie je chyba veľkosti ale postavou. Náš je chudý a dlhý. Teda vacsinou mu gate/legíny sú veľké v páse a dĺžkou akurát alebo mu sedia v páse a sú krátke! A to v mnohých obchodoch, ci hm, ca atd. To treba proste vyskúšať ale tie z tchiba sedeli. Topánky sú fakt asi o číslo väčšie. Zo suoerfit bola 28 perfektná a gumáky 28/29 z tchiba veľké.
On ma tiež vylepšené ale vyberať sa to vnútro nedá. môžeš kúpiť extra a potom to môžeš vložiť aj opraty.

len_nig
14. sep 2024

Kúpila som prvýkrát teraz pyžamká a tričká a za mňa úplne super kvalita 👌 tiež by som kľudne prirovnala k Lindexu

ahojka5
14. sep 2024

@hanaxxx sú zateplené flisom a stielky sa dajú aj vybrať, súčasťou je aj náhradný pár 🙂

nikiki29
14. sep 2024

Tchibo je super. Kupujem už 5 rokov synovi a budem aj druhému. Výborná kvalita hlavne oblečenia do dažďa. Jediné čo som bola za tie roky mierne nespokojná boli termo pančuchy (boli extrémne voľné v páse a časom začali padať zo zadku) ale to je možno skôr typom postavy syna.