Sandálky k vode na široké nôžky

alex2019
19. jún 2024

Ahojte,
nemate nahpodou tip na sandalky k vode na siroke nozky? Mladsi syn ma skoro 3 roky ale ozaj baculatu nozku a mam celkovo problem s topankami, teraz ma take tie Coqui sandalky ale akurat som kupila a v obchode sa mi to zdalo ako tak ale prvy den nosenia a nozky otlacene, co nie je nic moc..
Chcela by som sandalky, nieco co drzi na nohe, lebo vela beha tak aby sa nepotkol, len uz ozaj neviem ake kupit. Minuly rok mal Igor znacku tie boli velmi pekne ale tiez cele zle, lebo sa mu z nich na boku nozky (ma ploche nohy) urobil obrovsky pluzgier a potom sme mu ich uz radsej ani nedavali...
Dakujem za rady

pralinka86
19. jún 2024

Reima? Jezkobezko ich ma, tak mozte aspon ich skusit v obchode, ci by sedeli
https://www.jezkobezko.sk/reima-sandale-koralli...
Alebo keen potom, al5w nie moc k vode, alw na behanie super

petamich
19. jún 2024

Coqui ale nie sandale ale akoby crocs su velmi siroke, potom este Protetika mala celkom siroke ale take klasicke sandale

majlo1234
19. jún 2024

Odveci ale mna napriklad tiez oderu vsetkx topanky, ofporucam ponozky aspom na zaciatku nosenia

simca06022011
19. jún 2024

ak ma problem s klenbou v 3r, bolo by to asi vhodne aj riesit ak teda este to nerobite? Inak crocs... su siroke, ten pasik co je v predu, das do zadu a su z toho sandale. Ale to su sandale fakt k vode, ja som v tom velmi dieta nenechavala behat. Na leto som kupoavla kozene sandale
A ako pise @majlo1234 kym si noha zvykne na novy tvar, novu topankku (a niekedy to ani nikdy neprestane) otlaky sa robia z nich, treba dat ponozky 🙂

joesvk
19. jún 2024

V Pepcu majú tento rok.velky výber.

alex2019
autor
19. jún 2024

@pralinka86 Keen som myslela, lebo na stranke mali, ze na sirsiu nohu, ale teda vobec som mu tam nevedela tu nozicku natlacit :( Reima mi tiez niekto radil, ved vidim to aj na deckach len tie mi vyslovene take uzsie prisli, ze som sor myslela, ze ci ich starsiemu nekupit

alex2019
autor
19. jún 2024

@simca06022011 take nie k vode ma Protetika, len teda kupila som barefoot lebo ine neobul
ale uz mame aj papier k ortopedovi, on bude mat 3 roky v Juli, tj este je to take na hrane, teraz sme boli u fyzio a povedal, ze boli by lepsie ortopedicke tie protetiky, tak idem asi aj tie kupit, len teda potrebujem aj daco take k vode akoze crocsy alebo tak, co sa moze zamocit

alex2019
autor
19. jún 2024

@majlo1234 ano do normalnych sandalok asi bude nosit, lebo aj tam mal prstek otlaceny ked sme skusali bez, len u neho je problem ze tu topanku proste neobuje a zase do crocsov davat ponozku mi take odveci pride

simca06022011
19. jún 2024

@alex2019 moja nosila ponožky do kroksov 🙂 a zase na mokro je to iné.. pri vode

pralinka86
19. jún 2024

@alex2019 pomerajte nohu aj na sirku a takto hladaj na nete ..plus asi vyssi priehlavok... Inak, keen aj reima maju rozne druhy topanok, nieco sedi na normalne, nieco na sirsie nozky.. keen knotch je tusim na sirsie, ale treba pozriet a skúsiť