Reima - zimné topánky pre dieťa

lia2022
14. nov 2023

Mamičky máte niektorá skúsenosť s týmito topánkami alebo s touto značkou? Chcela by som kúpiť synovi na zimu. Dĺžka podľa tabuľky sedí ale šírka neji uvedená a on má širšiu nohu a vyšší priehlavok. Širšiu nie úplne širokú. Tak neviem či ist do toho. Ďakujem za rady.

anjelicek26
14. nov 2023

Moj ma siroke nohy a pasuju mu vsetky reimy... vysoky priehlavok nema, to neviem posudit...

lia2022
autor
14. nov 2023

@anjelicek26 ma ten priehlavok trošku vyšší ale asi nič strašné. Tak by to mohlo byt fajn. Viete poradiť ešte aké iné značky zimných čižmičiek pre chlapca na širšiu nohu by som mohla pozrieť ? Poznám len D.d.step, tie sme mali minulú zimu. Ďakujem.

anjelicek26
14. nov 2023

@lia2022 co sa tyka tenisiek tak hummel, niektore bisgaard, zimne cizmy primigi tie s tym koleckom, ine nie... ale je to boj... sandale nosia timberland.

lia2022
autor
14. nov 2023

@anjelicek26 ďakujem pekne. A značky ako sú superfit, geox? Neviete či sú skôr na užšiu alebo širšiu nohu? Tie geoxy vyzerajú také širšie ale vôbec v tom nemám prehlad. Dĺžku uvádzajú všade ale šírku žiaľ vôbec 🙄. Ďakujem.

anjelicek26
14. nov 2023

@lia2022 geox absolutne neobuju, zatial ani jeden model. Superfit tiez ale tiez len tento typ https://www.zalando.de/superfit-rocket-schnuers...

lia2022
autor
14. nov 2023

@anjelicek26 mňa porazí. Ďakujem pekne za info.