Pyžamo pre bacuľatého chlapčeka

pettom19
24. mar 2024

Ahojte, maminy "macatejsich" chlapcekov, ake znacky dvojdielnych pyzam sa vam osvedcili? Skusala som F&F, Disney a podobne znacky, ale horny diel pyzam je siroky (co by nevadilo), ale zaroven kratky. Potom som vyskusala Sinsay, tam je dlzka super, ale celkovo su tie pyzamy skor pre spagetky, ledva mu vopcham ruky do rukavov. Poradte, prosim, lebo uz zacinam byt zufala 🤦. Dakujem.

minenkak
24. mar 2024

@pettom19 obyčajne tričko

daniela2202
24. mar 2024

@pettom19 ukáž nám ho 😁

kakakina
24. mar 2024

Koľko ročný chlapček?Skus Tchibo

v1lma
24. mar 2024

Next

svetlonos
24. mar 2024

@kakakina
tchibo nebude pasovat, ked ani sinsay nepasuje. Ten chlapcek je asi dost silny. Kamoska ma "macatejsieho" a prave zo sinsay mu pasuju.

lili1313
24. mar 2024

Lupilu je podľa mňa často veľké

svetlonos
24. mar 2024

@minenkak
ahoj, nas maly je chudy ale vrch ma 116 kludne a spidok 98-104. Supravy nekupujem, pizamo budis, kupim 104 ale teplakove napriklad kupim bud zvlast alebo musim zuzit pás. Kup 2 rovnake pizama a skonbinuj, potom neskor ku gatim normalne tricko. Tiez zalezi od veku.

marcelas82
24. mar 2024

Ahoj, môj je tiež maco, a najviac sa mi osvedčilo pyžamo z hmka, f&f a sinsay všetko na pol riti mal😂, takže už len hmko

pettom19
autor
25. mar 2024

Syn ma 21 mesiacov, akoze nie je nejaky vyslovene tucny, ale spageta tiez nie je 😁. Spodny diel je zvacsa ok, skor ten horny je problem... Ale skusim, ako ste poniektore radili, nakombinovat rozne velkosti, tak by to mohlo sediet. Dakujem velmi pekne 🙂👍