Pekné oblečenie pre menšie dievčatá

25. aug 2024

Prosím poraďte stránky kde majú pekné oblecenie pre dievčatá veľkosti 80/86a podobne.. nie prosím h&m, zara a pod.
Ďakujem

85miska
25. aug 2024

Next si nepozerala?

simona20201309
25. aug 2024

Pozri značku mayoral, boboli, a pod.

amonet
25. aug 2024

little people, vtačatko

pandorra
25. aug 2024

Zuppa ma este pekne veci pre baby, Japitex, Funny bunny- to su piskacie veci, moje baby to maju radi, mirau slovenska znacka krasne veci

kris_tin257
25. aug 2024

Za mňa jednoznačne Next 😊

angeli121212
25. aug 2024

Značky mayoral newbie a next sú krásne ☺️ ja akurát obzerám spod ruky ☺️

belle_vie
25. aug 2024

Ja zboznujem Helen, predava ich napr simply kids. A este Lindex.

misana84
25. aug 2024

Konges slojd ♥️

autor
25. aug 2024

Ďakujem dievčatá. Idem popozerat

taktotedanie
28. aug 2024

Elfra baby este
Za mna vsetky znacky co ti pdporucali by som bud vo vypredaji alebo z druhej ruky len kupovala inak urcite nie za plnu sumu, zbytocne

angeli121212
28. aug 2024

@taktotedanie súhlasím z druhej ruky zoženie veľmi pekné kúsky

taktotedanie
28. aug 2024

@angeli121212 ja sledujem vela bazarov pre dievcatka a fakt niektore kusky su takmer nove a za minimum penazi
Tie veci za plnu sumu mi absolutne nestoja zato kedze mi z toho dieta vyrastie, to nieje ako s vecami pre dospeleho realne drahe kusky viem vynosit dlho ale pre dieta sa mi to fakt neoplati to radsej idem do pepca ci tesca ci kiku ci takka nakupim za par eur dieta mi to vynosi, znici dovidenia mam z toho potom handry
Alebo nakupujem v bazaroch, secondhandoch a myslim ze je to uplne v poriadku, peniaze viem vyuzit aj lepsie ako kupit nejake tricko za 15€ ktore mi dieta zaspini v priebehu jedneho dna jedlom, pieskom, hlinou rovnako ako tricko z pepca za 3€

angeli121212
28. aug 2024

@taktotedanie ja ťa úplne chápem.. keď sa mi narodil syn ešte som tie prvé veci nakúpila nové ale tiež gro z výpredajov a žiadne extra značky.. našla som niečo v nexte, niečo v reserved, hm, ff a možno dve veci z lindex a mayoral aj to v akcii ale keď mal už viac mesiacov začal to neskutočne špiniť tak som povedala dosť najlacnejšie body najlepšie spod ruky alebo pepco a dovi.. malý má rok a pol a tie šaty doslova zničí okrem fľakov aj vyderie potrhá no kašlem na to..teraz sa nám má narodiť druhé dievčatko, tak som pekne povyberala neutrálne kúsky od syna a pár vecí z bazáru a som spokojná.. pre seba si kúpim najmä topánky drahšie kedže mám ploché nohy ale zas topánky to aj pre syna kupujem lepšie to je jediné kde som ochotná na neho minúť..

taktotedanie
28. aug 2024

@angeli121212 ja som aj vtedy pri narodeni mala minimum veci , vela mi pozicali kamosky a ze “nemusis vracat nechaj si ich” no urcite a co by som s nimi robila pekne krasne oprala ozehlila a vratila, byvam v dome a absolutne nechapem ako sa ludia vedia zmestit v takych bytoch s tymi vecami a satstvom, praveze ked bolo moje dieta male vela toho nepotrebovalo, snazim sa nezahlcovat vecami, moje dieta nieje o nic ukratene ak kupim 3 teplaky z vypredaja z tesca za 6€ ako keby som mala kupit 2 leginy z lindexu za 18€, ked vidim ako tie veci dokaze zaspinit a nie ani znackova vec nieje vodeodolna a spineodolna :D teraz ked je vacsie tak to proste ide jedlo, spina, hlina, piesok, trava tie veci nici jedna radost, v skolke to bude to iste hranie sa na kolenach , jedlo, vsetko utiera do tricka no katastrofa..
Topanky kupujem aj ja vzdy nove

angeli121212
28. aug 2024

@taktotedanie vieš co ja odkladám pre ďalšie kedže chceme väčšiu rodinu ale teda verím že po tych všetkých deťoch to bude tak možno do koša ... Maleho veci tiež to iste ako u vás piesok hlina tráva a jedlo to je asi najhoršie ale som si povedala radšej lacné a neriešim ako ho furt okrikovať a nervačiť sa nech sa nezašpiní.. mame asi dva outfity reprezentatívne a čau so zvyškom nech si robi čo chce

taktotedanie
28. aug 2024

@angeli121212 u nas to iste par veci do spolocnosti inak neriesim
Nenechavam ja osobne nic vsetko co sa da bud predam alebo na handru

taktotedanie
28. aug 2024

A mame aj lupilu ci sinsay aj tchibo- je to len na jedno obdobie tak nech to vynosi poriadne a znici ako by som mala nervy ze mi zaspini drahe veci, nieje to o peniazoch absolutne nedostatkom netrpime ale kazdy ma na to iny nazor stretavam sa s mamickami co sa deti valaju v piesku s guess trickom ale aj z pepca a dietatu to je uprimne maximalne jedno 😂 akurat s tym guess je okrikovsny viac ze nerob toto nerob hento