Papučky na doma pre drobcov

lia2022
25. okt 2023

Ahojte mamičky. Prosím vás, vedeli by ste mi poradiť nejaké papučky na doma ? Syn má dĺžku nožičky 13,5 cm a asi trochu širšiu cca 5,8cm..mierne vyšší priehlavok. Keď začínal chodiť, tak sme mali koženné liliputi ako z nich vyrástol, tak už len v hrubých ponožkách. Kedže bol akurát medzi veľkosť tak sme ich poriadne ani nevyužili. V lete ešte ok ale už sa mi zdá že by sa mu nejaké zišli a ešte ked 100x za den vyzuje ponožky a potom behá úplne bosí 🙄😉. Neviem či chcem zase do takých istých investovať ale ani aké kúpiť. Minule som pozerala v daichmane ale teda nič moc. Asi by som najradšej objednala cez net. Poraďte mi niečo prosím čo dávate vašim deťom 🙏. Ďakujem.

minka201
25. okt 2023

@lia2022 Ahoj ja kupujem papučky Rak s otvorenou špičkou 🙂

lia2022
autor
25. okt 2023

@minka201 Ďakujem ale to sú asi skôr na užšie nožičky. Nie?

zuzanka.zuzu
25. okt 2023

pokiaľ bývate v štandardnej slovenskej bytovke, tak najlepšie sú žiadne. či máte doma takú zimu že aj vy nosíte celý deň papuče? môj má do škôlky RAKy, ale rozmery neviem a ani ma nezaujímajú, zbehli sme do predajne detských botičiek ktorých je v BA mraky a kúpili. doma nemá nič, maximálne ponožky a pokiaľ nie je dieťa úplne ľavé, tak nie, nešmýka sa mu nič 😀

lia2022
autor
25. okt 2023

@zuzanka.zuzu nejde o šmýkanie..on je už veľký, má dva roky..chodiť vie aj utekať 😁. Bývame v dome..len sa mi zdá že by som mu sem tam mohla dať hlavne na plavačke. Zdá sa mi studená tá podlaha keď som len ja v ponožkách aj hrubších. Alabo som možno len fajnová, neviem 🤭.

minka201
25. okt 2023

@lia2022 Moje dieťa má nôžku dlhú cca 13,4 cm. Papučky má číslo 21 - vnútorná dĺžka je cca 14 cm a vnútorná šírka v najširšom bode 6 cm 🙂

minka201
25. okt 2023

V priehlavku sú dosť vysoké 🙂

tana85
25. okt 2023

@lia2022 ta obycajna podrazka je na normalne nohy. ta co nazyvaju "inovativna podrazka" je zial sirsia a moj uzkonohy syn v tom plava. mozes pozriet aj tie lebo uvadzaju v tomto modele aj sirku topanok. ja hladam opacne - na uzsiu nohu 🙂 dcera ma plutvy, takze tej super sedia papucky Anatomic barefoot a Protetika Barefoot, ostatne uzke

lia2022
autor
25. okt 2023

@minka201 Vy ste zlatá. Ďakujem pekne za ochotu. Tak to by nám presne tie vaše sedeli 😁. Asi by mali byť všetky tie raky pri tej vnútornej dĺžke rovnako široké..aspoň dúfam. Hneď ako ste napísali som ich pár popozerala ale zatiaľ som nenašla výrobcom uvedenú šírku , len dĺžku. A inak ste s nimi spokojná? Nie sú veľmi tvrdé?

minka201
25. okt 2023

@lia2022 Ale dobre si pozrite rozmery konkrétneho modelu, lebo hoci vyzerajú rovnako, tie vnútorné rozmery sa trošku líšia.

lia2022
autor
25. okt 2023

@minka201 Dĺžku uvádzajú ale tu šírku vôbec nikde nevidím 🤷‍♀️. Popozerám viac stránok, možno niečo nájdem. Ďakujem 😘.

minka201
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lia2022
autor
25. okt 2023

@minka201 ďakujem 😉.

jaga18
25. okt 2023

Mali sme pegres tie filcové barefoot. Úžasné, makucke, perfektné pre vysoký nart. Aj teraz ich objednám na zimu. Mali sme aj froddo, wandy, rak aj milash, ale tieto pergres nám sadli na nozku ako by ich naňho sili.

lia2022
autor
25. okt 2023

@jaga18 bola by ste taka dobra a vedela mi poslať link ktoré ste mali alebo idete objednávať? Ďakujem pekne.

lia2022
autor
25. okt 2023

@jaga18 ďakujem..a nepotila sa mu v nich veľmi nožička? Lebo môjmu sa aj v ponožkách dosť potia nohy 🤔.

jaga18
25. okt 2023

Nie nejak extra. on nosí papuče iba keď je fakt zima. Ale ked má dobré ponožky, tak sa mu nepotia. Teraz máme obyčajne z tesca a aj bez papúč hroza. Klasické cvernove sú naj.

katrinka8
26. okt 2023

@lia2022 - skúste pozrieť stránku Bosáčik, tam majú aj reálne rozmery šírky väčšinou:
https://bosacik.sk/katalog/topanky-pre-deti/papuce