Papučky do škôlky barefoot s pevnou pätou

23. jún 2024

Existuju take? Mali by to byt sandalkove, nie tie klasicke bf, lebo tie su moc siroke vpredu a zakopava si o to. Zaroven nemoze klasiku ako rak ci manik, to jej lieta okolo clenku a kedze ma problem s vpadnutymi clenkami, hladam akysi hybrid papucky, aby jej to drzalo clenok, ale zaroven to bolo ohybne a prsty mali miesto. Ortopedicke sandale ako protetika sme skusali, ale to bola hroza. Poradnu som pozrela, tam odporucali nieco, ale v nasej skolke chcu aby mali deti sandalkovy typ papuce.

kiki68
23. jún 2024

Pozri si znacku Geh Ninjo v Rakusku, pripadne Superfit

autor
23. jún 2024

@kiki68 pozriem dakujem

bluemoon24
23. jún 2024

Syn ma fare bare s dvema suchymi zipsy - spicka je teda zafixovana podle nozky a diky druhemu suchemu zipsu drzi pata 🙂

len_nig
23. jún 2024

Milash 😊

autor
23. jún 2024

@bluemoon24 hodis mi prosim link, ltore myslis? Dakujem

autor
23. jún 2024

@len_nig tie som pozerala, asi objednam aj tieto na skusku, ako budu sediet 👍

len_nig
23. jún 2024

Môj má veľmi rád aj tie dierkovane tenisky od nich a aj papučky už sme mali viackrát a super 😊

danica142
26. jún 2024

Skúste Superfit 🙂

jazula
27. jún 2024

Superfit alebo Ciciban

hanka_se
27. jún 2024

len pozor na tu spevnenu patu - tym, ze papucka je v pate pevna, tak dieta pri sede dava nohy automaticky do W sedu, kedze ho tlacia do achilovky a tym sa valgozita bude este prehlbovat! Skor by som navstivila fyzio, aby pozrela cele telo a nasla pricinu. Vacsinou je to oslabene brusko, diastaza....

autor
27. jún 2024

@hanka_se my sme chodili na fyzio do DFN, cvicili sme vojtovku aby sa jej spevnili brusne svaly a vyrazne sa to zlepsilo, lebo som s nou cvicila 3x denne niekolko mesiacov.. bude v tom aj genetika, nohy dava uplne ako svagrina, ktora je uz dospela a nik to neriesil ked bola dieta. Muzovi tiez padaju clenky v nevhofnej topanke a a jej bratranec to iste + este aj plocha noha... Po rehabkach sme dostali papier, ze nastalo vyrazne zlepsenie a teda, ze je "vyliecena". Sed do W preferuje, samozrejme ju upozornujem.
V manikoch a rakoch bolo vidno ako ma tu patu vyosenu, lebo jej proste nesedia, no zaroven ju nechcem trapit v ortopedickych sandaloch, kedze nema az taky problem.
Velmi dobre su jej napr. bungaardy alebo froddo topanky, a na pocudovanie aj sketchers.

autor
27. jún 2024

@jazula skusim objednat, uvidime ako sadnu 👍
Mam tu viac dobrych rad, naobjednavam a uvidime. Mame cas skusat ☺️

hanka_se
28. jún 2024

tak to je super potom 😉 Drzim palceky nech najdete vhodne a nech sa to polepsi

bubihomama
28. jún 2024

Tiež sme kúpili ciciban. Tiež ma mierne vpadnuty ľavý členok a široke nohy a sú super perforované a nepotia sa mu v nich nohy.

knikoleta
20. aug 2024

Dobrý deň! Tiež máme podobné problémy! Smiem sa spýtať ktoré vám boli vhodné? Ďakujem 😊

autor
20. aug 2024

@knikoleta skusila som milash a ciciban. Vratila som oba modely. Ale buduci tyzden jej asi objednam Milash. Vyzera to, ze jej budem musiet objednavat presne velkost, z ktorej jej o mesiac budu trcat palce, a tak cenovo lepsie vyjdu milash. Jej to pri spravnom nadmerku proste lieta na tej nohe 🤦‍♀️

knikoleta
20. aug 2024

Ďakujem pekne! Tiež zajtra idem niečo objednať!