Oblečenie pre novorodenca - značky

19. máj 2024

V akych obchodoch kupujete oblecenie pre novorodenca? Preco prave tam a aka je tam kvalita?

really8
19. máj 2024

Pepco, sinsay. A preco? Lebo to tricko nosi mesiac a nechce sa mi davat za jedno bodycko 10e. Kvalitou mi to staci. Drzi farba aj potlac, nevytahaju sa, nepustaju…

lenka_matko
19. máj 2024

Ja som mala rada body+polodupacky značky Sofia, coccodrillo, Lindex.

len_nig
19. máj 2024

Lindex, lebo bodycko jednej veľkosti nosil syn aj polroka, vyzerali stále pekne aj po práčke a sušičke. Mám rada aj h&m. Nakupujem vždy keď sú 20-25% zľavy na stránke 😊

krevet86
19. máj 2024

My sme mali novorodenecké Hm,Lidl,CaA. Fajn kvalita,dobrá cena.

ness222
19. máj 2024

Prevaznu vacsinu veci kupujem v H&M, Next, C&A, tieto su podla mna najkvalitnejsie, a potom Sinsay a Pepco.

monicatko20
19. máj 2024

Lindex a H&M..nesprali sa, jemnučké a dlho sme nosili 🙏😊

mamaaja82
19. máj 2024

Ersting's family,lindex.Sinsay pepco kik a podobne smejdy napustene bohvie cim by som v zivote dietatu neobliekla.Raz dostala dcera nejake saty so sinsay obliekla ich jedenkrat a tri mesiace mala problemy s pokozkou.Ked sa nam narodil syn dostal kopu handier zo sinsay leteli rovno do kosa aku to uz moze mat len kvalitu ked to stoji 2€?

banalu
19. máj 2024

Next a H&M mala vacsinu veci. Next pyzamka, tie nosila den/noc prve mesiace, len ked sme sli k Dr. tak som jej dala teplakovu supravu. Pyzama mi prisli velmi kvalitne.
A body mala zavinovacie HMkove. Aby ju vedel obliect aj muz, a on by mal problem jej davat veci cez hlavu.
Nemala toho vela, kedze mame susicku do par hodin vsetko oprate/suche.

lucia13022023
19. máj 2024

Novorodencovi lindex a hm. Rastúce. Nevydržia mesiac ale aj pol roka. Tak sa to oplatí a vieš to potom posunúť ďalej 🙂

lelelienka
19. máj 2024

Bábätko to nosí tak krátko, že sa neoplatia drahé veci. Neexistuje že sa mi to “sperie” či zničí za tu dobu, naozaj neviem čo s tým robia tie čo to tvrdia.
Čiže väčšinou sinsay, pepco, kik,lidl a potom kopec veci čo sme dostali. Vždy však kupujem 100% bavlnu. Jediný problém sú bodynka s veľkým výstrihom, ale tie sú takmer všade rovnaké. A celkom nerozumiem ako môže babo nosiť pol roka jednu vec, to nerastie? Ja aj keď som mala rastúce bodycka, tak rozhodne nie na pol roka 😁

henka123123
19. máj 2024

Vsetko som mala zo sinsay a uplna spokojnost.plus mimulko stranka odtial tiez dake dupacky

angeli121212
19. máj 2024

@really8 ja som presne toto začala praktizovať, ale teda u mna hlavne pepco, od kedy je malý ročný lebo jemu tie šaty nevydržia bez fľakov, ktoré už nikdy nevyperiem alebo ich iným spôsobom zničí a kedže nemám chuť ho okrikovať furt a sa rozčuľovať riešim to takto.. plus mam veľa vecí z bazárov nech mi nie je ľúto..
Autorka keď bol bábätko nakupovala som všade od nextu po lindex hm ca ff prpco sinsay kik richelieu lidl proste všade kde boli detské veci

lucia13022023
19. máj 2024

@lelelienka prvá fotka je tretí marec, druhá koniec augusta 😁 je to body 56. Tiež som nechcela veriť ženám co tvrdili ze vydržia tie body aj pol roka, ale vydržali 😁

len_nig
19. máj 2024

@lucia13022023 môj nosí teraz 80ku už aj vyše roka 😁 začal ako ročný (zalomene rukávy) a má 2,5 roka a stále to normálne nosí 😊 top bodycka

kitycat
19. máj 2024

@lucia13022023 aj my sme obliekli zavinovacie body 68 minulu aj tuto Velku noc 😂 len uz trebalo zhrnut rukavy a bolo vypasovanejsie 😂

lucia13022023
19. máj 2024

@len_nig maly nosí 74 teraz a ma 15m 😁 a ma cez 11kg a 80cm.

pato88
19. máj 2024

Lindex - kvalitne, GOTS, Next- pyzamka maju vsite rukavicky, len prevratis rukav (proti skrabaniu) Slovensky Richelieu - pre babatka prakticke

banalu
19. máj 2024

@lucia13022023 aj mne lindex body vydrzalo dlho, ALE po dvoch mesiacoch sprate (nie roztahane, ale farba vyzerala hrozne a bolo tensie ako na zaciatku). Pyzama sa tiez sprali, patenty na rukach a nohach stratili pruznost, viac som ich nekupila.. za tie € urcite nestoja.

lessing
19. máj 2024

Japitex a Coccodrillo - úplná spokojnosť s kvalitou.

44janica44
19. máj 2024

Lindex a next. Kľudne aj bazarove alebo akciové na stranke... kvalitné dlllho vydrzia veľ 68 nosila dcéra
Rok. Nosila naraz veľkosť 68 aj 80 a potom to ľahko predas čiže cenovo sa to oplatí lepšie ako pepco a kvalita neporovnatelna. Mne sa dcéra 2x vyhadzala po veciach z pepca.

44janica44
19. máj 2024

A ku kvalite... jedno body je veľ. 68 to som odkladala po roku nosenia a druhe je 86 to som práve kúpila.
Patrilo k obľúbeným a často macane v odstranovaci škvŕn - odkladala som ho ako nove.

lelelienka
19. máj 2024

@lucia13022023 aha ok, tak takymto stylom to uz chapem, ked je to tomu babatku najprv celkom velke 😉

angeli121212
19. máj 2024

@lelelienka ja som mala tiež pár lindex body keď bol malý bábätko a teda áno 56ka napr mu bola dlho veľká čiže ju začal nosiť neskôr a no ja som napr nebola ohúrená.. látka bola fajn to áno ale pei cvočkách sa ľahko roztrhlo kedže boli doosť pevné

pato88
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
princezna_bosorka
19. máj 2024

bazar... a ak chcem nove, tak mile, moe a znacky, ktore siju z merina.

Chcem, aby detom ostala na tomto svete nejaka priroda, ani ma nehne kupovat novu fast fashion.

tinus89
19. máj 2024

@really8 moja má teraz za týždeň 5 mesiacov a nosí lindex veci 56 veľkosť, ešte aj mesiac jej budu dobré, a nie, nieje malinká,práveže je to dlhaňa, akurát som robila objednávku,2body má vyšli na necelých 18e...a nehovoriac,že ešte ďalšie deti ponosia tie veci...alebo aj keď predáte,polka sa vráti..sinsay sme dostali už je jej 68 mala, a to nehovorím,že som to dala 2x oprať a roztrhalo sa to hneď na cvokoch...nakupujem len vo výpredajoch s rozumom kvalitné veci 🙂

majulka098
20. máj 2024

Zo slovenských a kvalitných: Japi a Richelieu ... Tie hlavne k doktorovi nosí, prípadne pyžamka má odtiaľ .. a potom aj lindex sme dostali a z lidlu a fajn, ja som objednávala z gate, čo to sme dostali z F&F a pepca a ako spokojnosť, keďže malá dosť grcala, keď bola menšia, tak z tých drahých by sme museli mať kopec, aby sme mali, čo na prezlečenie x-krát za deň 🤣