Oblečenie pre dievča, ktoré je obézne

24. feb 2024

Dobrý deň nevedeli by ste mi poradiť oblečenie pre dievča s väčšou váhou až obezitou? Moja sestra má 14 rokov a veľmi rada by sa pekne obliekala no v obchodoch sú samé krátke trička a nehodiace nohavice vzhľadom na jej váhu. A keď aj nieco normálne najdeme tak jej to je malé je v tom ako taka ,,jaternica,,.
Je tu niekto kro má skúsenosti s nejakou dobrou stránkou s väčším oblečením?

guudy
24. feb 2024

Damske oblecenie

prasiatko30
24. feb 2024

Musi hladat vacsie cisla - v stradivarius mas az do 40-42 sa mi zda cize su niektore veci by mohla obliect

zuzubb007
24. feb 2024

Zatiaľ dámske oblečenie kupovať nie v detskom a voľnejšie, a hlavne pohyb a strava lebo je to strašné ako dnešné deti vyzerajú, a za to môžu rodicia

januska12323
24. feb 2024

Treba kupovať v dámskom oddelení, keď má váhu ako dospelá žena už v detskom veľmi nenakupi.

karin1204
24. feb 2024

Vo vela obchodoch sa nájde lichotivé oblečenie aj pre pevnejšie dievčatá, len sa treba vediet obliekat.
Skor by som ti poradila sestru motivovať k pohybu a k zdravej strave, a spoločne to vyriešiť aby sa necítila ako “jaternica”.

jaja20
24. feb 2024

Bonprix

1gramofon
24. feb 2024

Pokiaľ jej chceš naozaj pomôcť tak spolu cvičte, lepšie sa stravujte...

timing
26. feb 2024

Popozerajte si spolu olecenie na internete pinterst aky styl by chcela nosit. A postupne dokupit uz z damskej velkosti rifle- tu pozor ziadne slim obtiahnute, ale skor volnejsie strihy, tricka,ktore nebudu obtiahnute,ale volnejsie. Ono kym neschudne musi sa naucit ako zakryt kila a nato musite postupovat podla typu postavy,ktore patrie ako zakryt. Ziadne oversize oblecenie, to z nej spravi este viac sirsiu.

martakop
28. feb 2024

@prasiatko30 toto ma pobavilo, ze "az do 40-42" 😁 obezitu s takouto konfekcnou velkostou by som veru nespajala. Ja napr mam 180cm, 73kg, nosim 44 a to som vo svojej najlepsej forme, za posledny rok som schudla vyse 30kg. To radsej nepisem, v akej konfekcnej velkosti som sa pohybovala.
Takze za mna, bonprix ma fajn velke kusky

martakop
28. feb 2024

A este lidl xxl moda je fajn, najma saty

belaaaaaaaaa
28. feb 2024

A z akého dôvodu neriešia Vaši rodičia nadváhu? Či ak bude ďalej priberať,tak to bude v pohode. Nie je to v pohode, pretože sa bude cítiť horšie a horšie. Tomu verte. A áno, ľahko sa mi hovorí keď moja dcéra má postavu modei. No viem, že keby aj nie, v žiadnom prípade nezatváram oči pred takým vážnym problémom ako je obezita. Sorry, ak som to napísala tvrdo. No môžem Ti napísať kopu obchodov a aký to má význam, ak sa nerieši príčina.

prasiatko30
28. feb 2024

@martakop pre 14rocne dievca, ktore sa chce obliekat ako jej rovesnicky by som sa skor snazila hladat teenagerske znacky ako pre dospelakov- zase autorka nenapisala ake ma cislo - u 14r mat konfekcnu velkost 40-42 to uz povazujem za obezitu - nerozpravame sa o dospelej zene