Objednávka Next - veľkosti

6. jún 2024

Mamičky aké máte skúsenosti s next? Sedia velkosti alebo sú väčšie či menšie?
Ide o to , že som synovi objednala pyžamko. Aktuálne nosí velkost 98 bude mať 3r.
Na výber bola velkost 92-98 ( 2 - 3 r. )
98-104 ( 3 - 4 r. )

Pravdaže som vybrala 98-104 a teraz sa bojím že mu bude obrovské 🙄. Chcela som tam zavolať, či by mi nevedeli veľkosť prehodiť nakoľko ešte objednávku neodoslali ale zdvihli mi to po anglicky..takže nič z toho. Neviem ako to funguje..objednávala som z tade prvý krát.. teda či ešte niečo skúsiť alebo to už nechať tak a dúfať že velkost sadne.

jaass
6. jún 2024

Ja objednávam a treba sa riadiť vždy tou väčšou veľkosťou, ak píše 92-98 tak ti príde 98. Ak 98-104 tak príde 104

autor
6. jún 2024

@jaass ďakujem.. potom ma to už napadlo že asi to bude presne tak ako píšeš koli tomu som to chcela prehodiť za tu menšiu velkost 92-98 .. lenže už teraz neviem ako. Pyžamko by malo prísť až v utorok takže ešte určite neodoslali ani nič len keď som tam volala tak operátor komunikoval po anglicky a zase až tak dobre neviem že by som mu vedela ozrejmiť situáciu 🤣.

belllinka
6. jún 2024

To fakt takéto vybavovačky kvôli pyžamu? Veď keď mu bude obrovské, tak naňho počká pár mesiacov a teraz mu kúp hocijaké iné niekde v kamennom obchode.

jaass
6. jún 2024

Alebo môžeš ešte urobiť jednu objednavku a pyžamo odlož, dorastie 🙂 vždy lepšie kúpiť väčšie ako mensie veci

autor
6. jún 2024

@belllinka tak vybavovačky lebo som chcela do škôlky nech ma pekne 🙄 a potom ma to bude štvať že rok musí naň čakať a zase zháňať ďalšie.

autor
6. jún 2024

@jaass čo som pozerala staršie diskusie ohľadom next , tak niektoré mamičky tam písali že velkosti sedia, niektoré že sú veci menšie, ďalšie väčsie .. tak nech si človek vyberie 🤷‍♀️.

kati301
6. jún 2024

Next posiela tovar zo skladov v Nemecku, čiže určite už poslali ak má prísť pyzamo v utorok.. okrem toho, otazka ohľadom veľkosti, viacmenej sedia, ale mne osobne next príde o nieco väčší než ostatne reťazce.. a poradím ti radšej nevracaj lebo poštovné do DE je tak 15-20€, buď si to odloz alebo predaj. Inak ja mám Next veľmi rada, krasne kvalitne veci a super material a tie ich sety sa skutočne oplatia aj po finančnej stranke 🙂

jaass
6. jún 2024

Tak uvidis aké príde 😍 potom daj vedieť

yanni
6. jún 2024

V next zalezi ak aku ma postavu. Na vysku pasuje, ale ak je dieta baculatejsie, tak vzdy minimalne o 1-2 cisla väcsie. Ja mam pre deti vianocne pyzama, obe maju normalne postavy, primerane vyske. jedna 110 cm pyzamo 110-116 pasuje akurat, mozno bude aj na dalsi zimu. Druha ma ca. 132-133 cm, pyzamo 134-140 a uz jej na dalsiu zimu sice bude ale kratke. Uz teraz je len tak tak na dlzku. Co mame veci z chlapcenskej kolekcie, tak tie su site aj dlhsie aj sirsie.

autor
6. jún 2024

@kati301 tak to by sa veru neoplatilo dat za poštovné 15-20e keď pyžamo ma vyšlo 20e 🤣. Bolo tam písané ešte že nezabudnite , že velkosti sú anglicke .. neviem ako to správne chápať 🙄.

autor
6. jún 2024

@jaass Jasne. Napíšem ti 😉.

kati301
6. jún 2024

Asi je to myslene kvôli tým dvojvelkostiam, ja objednávam vzdy takú veľkosť akú aj kupujem tu z HM napríklad a sedí mi 🙂

autor
6. jún 2024

@yanni tak moje dieťa je práveže chudučké 🙄 .

belllinka
6. jún 2024

ja mám skôr pocit, že je to šité na tučnejšie deti, legíny neskutočne široké a tričká s dlhým rukávom tiež.

autor
6. jún 2024

@belllinka my sme mali zase jedny pyzamka od nich a môjmu čo všetko padá v páse práveže boli úplne dobre..ja vôbec nechápem.. ale to pyzamo čo som objednala bude určite veľké lebo aj vyzeralo over size a ešte keď vacsie číslo 😬..no zbohom rodina 🙈.

akvi
6. jún 2024

Ženy, prosím vás, keď objednavate pre seba, tak sedia veľkosti? Veľmi sa mi páčia veci odtiaľ, ale netrúfam si objednať. Nosím bežne 38-40, resp M. Ktorú veľkosť si mám u nich vziať? Ďakujem za pomoc.

chichinka
6. jún 2024

Neda sa zial vymenit inu velkost, ja som to este pred rokmi riesila, hned po odoslani objednavky som si uvedomila, ze som zlu velkost objednala, volala som s nimi ale nedalo sa s tym uz nic spravit. Nevedia uz zasahovat do tych objednavok.

autor
6. jún 2024

@chichinka ďakujem za info..
No oni asi vedia prečo to majú pre nich takto dobre vymyslené 🤔. No nič, nevadí.. možno bude ešte aj mne dobre 😂. Dám vám vedieť keď pride.

bellaa3007
6. jún 2024

Next su uzasne a ked pišeš že je chuda tak jej sadnú. Mala ma prevazne vacsinu oblečka a hlavne pyzamka s nextu. Ja beriem velkost aku nosi, ak teraz nosi 104 kupujem velkost aby na konci bola 104-ka 🙂 pri tom dvojčísli myslím.

luckajozko21
6. jún 2024

@akvi sla by som normalne do Mka. To ci to sadne presne na tvoju postavu aj tak zalezi od strihu. Ak sa bojis vracania tovaru a platbe postovneho, tak skus pozriet, ci to co sa ti paci nemaju na zalande. Tam mas vratenie zadarmo. Pri troche stastia vychytas zlavu, alebo aspon 15% dole za newsletter. A pride ti to skor (aspon mne vzdy pride skor zalando ako next)

deedol
6. jún 2024

@luckajozko21 presne, a ked vyskusas par veci zo zalanda, tak aj zistis, ako ti sedia velkosti pri roznych strihoch, a potom uz mozes skusit aj z nextu objednat 🙂

chichinka
6. jún 2024

Nemyslim si, ze by boli “vychcani”. Maju to tak preto, lebo to maju dost zautomatizovane, je to cele kolos, velky sklad, x zamestnancov, prichadzaju im mraky objednavok z x krajin. Pocitac hned vypluje Tvoju objednavku cloveku v sklade a zen hned bali. Napr ked si objednas viac veci a nie vsetko maju hned skladom, odosli Ti balik aj na 3x, hned shippuju co maju aj ked platia potom 3x postovne. Nie je to realne zasahovat do toho procesu. Ja objednavam z nextu 12 rokov vsetko oblecenie pre deti a teda spokojnost maximalna. Vsetko vzdy riesia tak, aby bol zakaznik spokojny.

autor
15. jún 2024

Dámy pyžamko je nádherné, kvalitné ale žiaľ veľké..vhodné tak pre 4-5r. dieta. Ak by ste niektorá chcela, tak vám ho pomerám a predám za to čo som kúpila aspoň poštovné vás víde lacnejšie ako z nextu q objednala by som menšie. Keď chcete napíšte a pošlem vám IP. Pošlem fotku ktoré to presne je.

autor
15. jún 2024
autor
15. jún 2024

Ja mám veľkosť 3-4 r. (98-104) - 17e.