Newbie veľkosti

jankaram
4. feb 2024

Zdravím dievčatá 👋 Viete mi prosím poradiť ako sedia veľkostne Newbie vecičky? Zaujímajú ma najmä šaty. Ďakujem 🫶🏻

cyberk
4. feb 2024

Z minuleho leta mame doma velkost 86 a kludne to oblecie aj ako 92 🙂 inak su celkovo vacsie tie vecicky 🙂 take leginy 86 nosi este teraz a par mesiacov este bude (cochvila ma 2r)

lenkakravcova
4. feb 2024

@jankaram trošičku menšie ako Lindex ale nie veľmi. Ak porovnám s FF tak je newbie o číslo väčšie. 1r aj pár mesiacov začína nosiť 80tku

lenkakravcova
4. feb 2024

@jankaram písala som o body alebo legíny. Bundy sedia by som povedala. Keď niečo bude chcieť, môžem zmerať

jankaram
autor
4. feb 2024

@lenkakravcova Ja konkrétne šaty potrebujem 🙂 Teda na aké vekové rozmedzie sedí 86 - tka veľkosť šiat. Vďaka 🙏

lenkakravcova
4. feb 2024

@jankaram ktorý typ šiat? Lebo tie čo sú zúžené v páse sú iné ako tie čo majú voľný pás a akoby sú od hrudníka voľné.

lenkakravcova
4. feb 2024

@jankaram ale inak 86 šaty budú sedieť tak na 9-10kg dieťa s výškou 85-90cm. Tie rozšírené na hrudníku mi prídu väčšinou trochu voľnejšie (a zvyknú byť strašne nepraktické - odporúčam radšej s normálnym pasom na bruchu).

92 mi nosila dcéra pri 11kg a 90cm výške.
80tku majú na 9-12mes písanu. Dalsie naše dieťa má 76cm a 80tka je okej. 74 je už krátke na rukávoch o 1cm. Čiže meraj dieťa 😃