Neoprénové plavky pre bábätko

pojusha
16. jún 2024

Ahojte maminy. Som novacik v plavani s babatkom. Vyzaduju neoprenove plavky na kurze a teda neviem ci sa nosia s, alebo bez plienky pod neoprenom. Bojim sa, ze len neopren nestaci ak by malo babatko riedky bobek😅🙏🏻. Ale zas kadit do plienok nasiaknutych vodou tiez nema zmysel. Ako to teda je? Dakujem

janica_
16. jún 2024

@pojusha neoprenove plienky maju okolo noziciek elasticku latku, ktora obopne stehienko a nemala by pustit nic z plienky von. Nosia sa bez plienky. Co sa tyka tvojej uvahy o nasiaknutej plienke, plienky na plavanie su ine ako bezne plienky co davas, nenabobtnaju tak.

e1i
16. jún 2024

@pojusha ja som pod neoprenove dala plavaciu,ak by bola nehoda nech nemusim menit cele neoprenove. Nastastie sa nam este nestalo

vevesh
16. jún 2024

@pojusha ja som kupila neoprenky splash about- jednoducho neprepustia kako, ale vodu ano. Cize klasicke plienky sa s tym absolutne nedaju nosit, iba speci na plavanie. Vacsie deti maju klasicke neoprenove oblecka- im neprepusta nic, ale pre babetka je uplne iny typ neoprenu, ked som to porovnala. Takze na plavanie plavecke plienky+ neoprenove plavky.

anjelicek26
16. jún 2024

Pod neopren urcite plávaciu plienku.. koľko mesačne? Lebo to sa strasne blbo oblieka. Ale ze fest blbo. Moji sa do toho rvu ako sardinky😅🤣🤣

danka_gi
17. jún 2024

@pojusha vyskusaj napisat priamo kurzu, lebo kazdy to ma inak. Tam kde chodime my, to mame tak, ze stacia neoprenove, ale ak napriklad babatko este v ten den nekakalo, tak odporucaju dat aj plienku na plavanie a aj plavky. A este nam aj vraveli, ze nech plavky nekupujeme, lebo ich maju strasne vela od mamiciek, tak ked syncek v ten den este nekakal, tak som si vypytala plienku a v pohode mal aj plienku aj plavky. Ale ako vravim, vsade to maju inak. Tak im mozno vyskusaj zavolat alebo napisat.

pralinka86
17. jún 2024

Mali sme happy nappy duo. Nehoda sa nestala, takze neviem ake by to bolo .. ale asi oni uz cosi take zazili, tak snad to pochopia
No a teda pod to plienku uz nie. Ledva som to narvala na dieta, tym ze maju po obvode take lepive a ono by to malo teda aj udrzat nieco. A to bolo babo štíhle a slo to tazko obliect

pojusha
autor
18. jún 2024

@janica_ Dakujem za typ. Kupim ti plavacie pod ne, lebo tie neoprenove sice obopnu stehienk, ale vvoase uch ma volnejsie tadial by bobek urcit vysiel😅