Móda pre 10ročné dievčatá

mandinka
28. sep 2024

Dcére sa nepáči väčšina dnes módnych kúskov oblečenia - široké krátke do pása. V obchodoch už tieto kolekcie pre staršie dievčatá sú všetky toho druhu. Keď nájdeme niečo vhodné v jej veľkosti , býva to zas pre ňu vraj príliš detské. Rada by také neutrálnejšie kúsky, nejakú športovú eleganciu. Viete nám poradiť, konkrétnejšie nás nasmerovať, kde hľadať?
Vďaka

kavasmliekom
28. sep 2024

@mandinka všade majú aj normálne oblečenie. Napríklad v tescu majú aj klasické rifle, legíny, aj tričká, či bundy. To isté hm, takko, aj číňan. 🙂

jana_eyre_2
28. sep 2024

Dcéra rovnako stará ma rada veci zo sinsay, KiK.. sú to normálne farby (moja ma najradšej čiernu a tmavomodrú) a aj normálne strihy, nič krátke a široké.. všade sa dajú nájsť aj také aj také veci..

30katrusa40
28. sep 2024

@mandinka moja 10 ročná má viac veci zo sinsay ale tam jej kupujem dámske s-m

sszuzu8
28. sep 2024

Veru strašne. Mojej sa to paci a neviem. Jej to vytlct z hlavy
Normálne šaty ani len nevyskusa ale aj keby som chcela. Nikde nič. Nie je

anjelicek26
28. sep 2024

Závisí aka výška.. mojej som teraz veľmi veľa mango brala..

jana_eyre_2
28. sep 2024

@30katrusa40 inak presne ja tiež kupujem dcére už viac menej dámske - XS, s - ma 150cm.. ešte GATE - tam sme takto aj šaty kúpili..

marca12
28. sep 2024

Skus pozriet cocodrillo,tam sa daju najst pekne veci.

mandinka
autor
28. sep 2024

Keby mala veľkosť už na dámske XS -S, tak mi to veľmi uľahčí, ale nemá. Je drobnejšia , veľkosti tak 140-146 . To mango pozriem, dakujem, vôbec som nevedela, že majú aj detskú kolekciu, aj do tesca skúsime zbehnúť. ďakujem za tipy. Ona miluje aj šaty, celkovo je úplne mimo tejto módnej vlny aktuálnej

30katrusa40
28. sep 2024

@jana_eyre_2 u nás rovnako..dcéra našťastie nemá potrebu chodiť podľa daných módnych trendov a podobne. Keďže nemá ani Instagram ani tiktok tak to nemá ani dáko kde nachytať. A oblieka sa podľa seba nie podľa módy.

jumama
28. sep 2024

Aj v Bonprixe alebo H&M, Reserved, Zara najdes aj "normalnu" modu. Bonprix siel za posledneho pol roka podla mna kvalitou hore - aj cenami, ale predtym vsetko boli umeliny kvetove a teraz aj prirodne materialy ovela viacej maju. Ja uz cez web vsetko kupovavam...

lasona
28. sep 2024

Aj pre ženy je v obchodoch strašná moda. Strihy ako z kontajnera. Hrôza tie materiály, kvalita??? Otras...len aby si dookola kupoval...všetko široké, krátke, žiadna ženská moda....viem neporadila som, ale mala som potrebu sa vyjadriť...

deti95060810
28. sep 2024

pozri Mayoral...je to síce troška drahšie, ale kvalita Ok...kúpim jednej a postupne nosia všetky tri slečny.
neviem odkiaľ si ale u nás je predajňa kde majú túto značku takže sa dá vyskúšať...

mandinka
autor
28. sep 2024

@lasona Ja mám presne tento dojem. A neplatí ani, že všade človek kúpi aj normálne veci. Nebola som teda všade, lebo na to nemám čas, v jednom nákupnom centre a vrámci neho sme prešli všetky obchody s detským tovarom a kúpili sme až jedny rifle. Preto tu hľadám konkrétne tipy a musím sa spoliehať na weby, nebudem chodiť stovky kilometrov do iných miest kvôli oblečeniu, na to nemám čas , ani si to nemôžem dovoliť.

mandinka
autor
28. sep 2024

@deti95060810 Dík, nemáme tu poblíž, ale pozriem

1ivanka1
28. sep 2024

@lasona suhlasim…ta moda je hrozna..mam taky problem sa pbliect normalne ak nechcem vsetko oversize🙈