Lyžiarske nohavice

dettilv
25. nov 2023

Dobrý deň. Viem,hlúpa otázka 🤭ale dostala dcéra lyžiarske nohavice z Lidl a to vážne v nich dieťa nezmrzne vonku?mne sa zdajú byť tenké ale vraj sú v pohode. Váš názor? Aké sú?

viestta
25. nov 2023

Pod lyziarske gate oblecies tenke termopradlo a ked v nich bude naozaj lyzovat a nepostavat niekde pod svahom, tak zima jej nebude

dettilv
autor
25. nov 2023

@viestta ona ešte nelyzuje. Má rok a pol. V kočíku bude vo fusaku ale mne sa aj tak že by jej bola zima v nich

pribinak
25. nov 2023

@dettilv pozerám že Levice, vsak tam ani zimu nemáte. Nie nebude jej zima. Das pod to buď termipradlo, alebo pančuchy

seahorse27
25. nov 2023

Celkom ma prekvapuje, ze existuju lyziarske nohavice pre 1,5 rocne dieta 😃 No snad nebude v kociku len v nich. Pod to jej das pancuchy, na to leginy a aj horuco jej bude. Ved podla teploty treba dieta obliekat a snad to nebude jej jedine zimne oblecenie….plus ma fusak…

zorkahorka
25. nov 2023

Moje deti ine ako lidlovske oteplovaky ani nemali. V kociku bude asi este vo fusaku...Pre 1,5rocne dueta je lepsi overal.

patka06
25. nov 2023

Na to aby hriali, nemusia byť hrubé - práve Lidlové sú super, pod ne leginy alebo pančuchy úplne stačia
Aj keď pochybujem, že u nás v LV vôbec využiješ
Do kočíka buď tieto nohavice alebo fusak - určite nie oboje

chiarisimo
25. nov 2023

Syn má 12 rokov a kupujem mu ich doteraz. Lyžoval v nich v extrémnych podmienkach a v pohode. Máme aj Lupilu termoprádlo a som spokojná... termoprádlo Lupilu som kúpila už aj 15 mesačnej dcérke, a páči sa mi to viac ako pančuchy...

ja_mama
25. nov 2023

Ked stacia u nas na severe slovenska tak u vas urcite 😀 my sme pouzivali v tom veku skor kombinezy, ale tiez lidl - je to rovnaka hrubka ako oteplovacky....uplne to staci a pod gate urcite len 1 vrstvu.

dettilv
autor
25. nov 2023

No je pravda že nemáme tu sneh ale dnes napr bola veľmi zima. Ale tak zajtra vyskúšam. Max prechladne🤭

patka06
25. nov 2023

@dettilv Som z LV, dnes bolo max. na teplejšie nohavice - nie na lyžiarske / oteplovačky
Skôr prechladne ak je oblečená príliš a spotí sa.