Lindex veľkosti

lneviemmeno
6. aug 2024

Ahojte, prosím vás, kto máte skusenosti, keď môj syn nosí aktuálne velkost body 74cm z H&M a má tam ešte dosť rezervy, akú velkost Lindex mi odporúčate kúpiť? Idem objednávať online tak netuším.. Chcem kúpiť body s dlhým rukávom na jeseň, neviem aké bude počasie ale možno september alebo október začne nosiť. Z Lindexu má iba pyžamká vo veľkosti 68cm a je mu asi dĺžkovo akurát. V obchode som pozerala a mne prišla 74 strašne veľká ale neviem reálne čo bude o 1-2 mesiace.
Zatiaľ som mu kúpila takú súpravu mikina + tepláky 74cm a to mu je super, trochu väčšie ale kým to zacne nosiť asi bude akurát. Len teda tie body netuším.
Má 6 mesiacov, okolo 7,3kg a cca 72cm.
Ďakujem veľmi moc ❤️

tamitamitami
6. aug 2024

Asi by mu bolo dobré aj to 68 ale keď kúpiš 74 bude mať aj na zimu....možno aj na jar (moja dcéra má 3 a má na sebe veľkosť 86, tieto body nosí už rok a pol) 😅. Ináč nosí 92/98 veľkosť 🙈.

barbora_t
6. aug 2024

No niekotre aj polrocnym detom natiahnu 56 a hovoria ze su dobre, hoci rukavy maju take 3/4 😂 moja nosila lindex take velkosti ako aj h&m 😊 mozno boli kustik vacsie nic strasne, ja som z tych matiek co nechaju radsej kusok vacsie ako na presno, deticky velmi rychlo rastu a povedzme si uprimne, lindex nie je najlacnejsi😁

lneviemmeno
autor
6. aug 2024

@barbora_t veď ano, rozmýšľam, že keď kúpim radšej 74 tak či mu to nebude až moc veľké ako vreco 😀 lebo keby nie, tak objednam také aj keby sú väčšie, radšej akoby zachvilu bolo malé.. a keďže už teraz ma 72cm a narodil sa 52 tak celkom rýchlo ide do dĺžky 😃

luckajozko21
6. aug 2024

Kupujem rovnaku velkost ako HMko. Len Lindexovu velkost nosi dlhsie. Ze mu to je na zaciatku o trosku vacsie mi nevadi. Velmi zriedkavo sa v Lindexe najde nieco co je velkostne uplne 'mimo' (napr mame jednu supravu vel 74 a je porovnatelna s HM 86kou)

simona_vixen
6. aug 2024

@lneviemmeno Od narodenia mu kupujem prevazne Lindex a H&M. Z lindexu ma vzdy o velkost mensie. Moj mal 68 body az na pol roka, 62 nosil do 9 mesiacov a vobec neboli tesne alebo male… teraz nosi 74 Lindex a H&M 80.

lucia13022023
6. aug 2024

U nás je lindex veľkosť o dve menšia ako H&M. Keď nosil 74 hm mal 62 lindex. A nie, nebolo mu to malé ani kratke🌝

zuzkapap
6. aug 2024

Lindex body su o 1-2 čísla väčšie, moja 2r nosila 74ku a úplne v pohode 😂 iné veci vtedy nosila 86/92

lneviemmeno
autor
6. aug 2024

No tak ja teda fakt neviem 😂 zas nevadi mi keď mu to bude väčšie ale nie že v tom bude plávať 😄 kúpim asi jedno body 74 a vyskúšam a uvidim, lebo chcem si začať už tak postupne kupovať veci na jeseň nech neminiem hneď naraz majlant😃

dixitka
6. aug 2024

Kľudne kúp 74. Za 2 mesiace v tomto veku ešte pravdepodobne dosť narastie - aj o 4 cm a bude mu to akurát. A isto by mu bola dobrá aj 68, keďže sú to dvojveľkosti (je to vlastne 68/74), ale 74 mu pekne vydrží do jari.

44janica44
6. aug 2024

Kúp 74 ale iba rastuce.... pinosi ich min 9 mesiacov.... moja nosila 68 rok a prešla na veľkosť 80-86. Proste tie rastuce veci v pohode vydrzia cez 3 veľkosti.

simona92101
6. aug 2024

@barbora_t ono velmi zalezi od kolekcie,starsie sedeli dobre,nedavno som objednavala deckam leginy,4 farby v jednej velkosti a kazde inak sedeli 🤦‍♀️

malaopicka
6. aug 2024

Náš nosí lindex take veľkosti ako ostatné oblečenie, občas o číslo menšie. Myslím, že kúp 74, syn nosil 74-ku od 4.5 do 7 mesiacov a už sme na 80-ke. Najlepšie sú rastúce body a legínky, ale vieš kúpiť všeličo, materiál super a dlho vynosi. Žiadnu značku nevynosil môj tak dlho ako 74-ku z lindexu zatiaľ 😄