Koľko topánok škôlkarke?

20. aug 2024

Ahojte, dcéra máva zatiaľ topánky takto:

Jar: prechodné + gumáky
Leto : sandále + tenisky + gumáky
Jeseň : prechodné + gumáky
Zima : zimné topánky + snehule

Myslíte že to stačí aj keď začne chodiť do škôlky alebo je dobré mať dvojmo ? Noha jej vždy rastie zo sezóny na sezónu tak kupujeme vždy nové. Koľko topánok maju vaše deti ?

michaela412
20. aug 2024

toto stačí, ja tiež takto dcérke kupujem, a keď ju už tlačia, alebo ich zničí kúpim druhé

misana84
20. aug 2024

Takto stačí…

tamvtme
20. aug 2024

aj ja myslim, ze takto staci.....

abbey1
20. aug 2024

Vždy sme mali viacej párov topánok, či už kvôli farebnému či štýlovému laddniu, ale nikdy nevieš, čo sa stane. Premoknú, pokazia sa a budeš rýchlo kupovať?
Dodnes si pamätám, ako spolužiak prišiel do školy v papučiach, lebu mu niekto v bytovke ukradol topánky pred dverami. 🙂

autor
20. aug 2024

@abbey1 ja vždy vyberám také aby boli farebne vhodné k takmer každému oblečeniu čo má. Topánky pred bytom nemavame.
Ono aj to, že jedny tie topánky vedia stať 60-90€ a nosí ich ozaj len jednu sezónu, tak zbytočne "preistotu" kupovať nechcem, nieje to málo peňazí a doteraz nám to takto stačilo. Ale zas nechcem aby bola za divnu, že má len jedny+ gumáky/snehule. A teda v lete v podstate dvoje

sisska96
20. aug 2024

Úplne stačí. No neviem nikdy som nekúpila ani nekupujem za 90 eur.... ani pre seba

fairyy
20. aug 2024

60-90€ skolkarke jedny topanky? 😯 to su nejake speci?

anjelicek26
20. aug 2024

Jedny gumáky a jedny papuče necháte v skolke. Takže na jeseň 1x prechodné 2x gumáky 1x papuče do škôlky..

earlgrey
20. aug 2024

A to aj niekto rieši? Čo som si všimla v škôlke, kde majú topánky, tak vždy tie isté, dokonca som podľa topánok vedela, ktoré dieťa je v škôlke 😀 Celú zimu jedny snehule, keď pršalo gumáky, na jar a jeseň jedny a tie isté tenisky...

terka1607
20. aug 2024

Ja by som ešte prikúpila jedny kožené tenisky na jar a jeseň, aby mala na striedačku ak sa zaspinia.

autor
20. aug 2024

@fairyy nosí barefoot a priemerne toľkoto vždy platíme.

pribinak
20. aug 2024

Baby napr topanky s goratexovou membranou superfity kľudne stoja 60 eur. Máte istotu že noha je v pohode v suchu

anjelicek26
20. aug 2024

V dnešnej dobe je to normálna, skôr nízka cena za topánky. Bohužiaľ. Co sa stalo s cenami detského oblečenia a obuvi za posledné tri roky je až absurdné zdraženie.

bellaa3007
20. aug 2024

Na zimu ma jedny poriadne drahsie BF, na jar ma prechodné a tenisky, na leto sandalky a na jesen zase prechodne a tenisky
gumaky moc neoblubuje. Ma vyššie take prechodne

abbey1
20. aug 2024

@pribinak Ú nás keď išli deti von v snehu, tak som ho aj zo spodného prádla vytriasala. Čím väčšia hromada snehu, tým lepšie. 🙂

fairyy
20. aug 2024

@anjelicek26 mna to zaskocilo len preto, ze nekupujem barefoot topanky takze som nemala ponatia o cenach nastastie v rodine nemame problemy s chodidlami a zvladame to s topankami za 10 eur a nikto nema plochu nohu ci vpadnute clenky abo cokolvek ine s nohami...mna by asi svihlo lebo moje dieta ma.kazdy rok 3 cisla topanok...akoze zimne topanky ma samozrejme stoja vela kazdy rok viac nez 60-90eur, ale letne berieme rad radom aj tak vsetky rozbije na ihrisku 😂😂

jazula
20. aug 2024

Poviem to tak…dcérka 3r3m má topánok viac (skoro nenosené po kamoške) a aj tak nosí vždy len to, čo ty píšeš 😂. Do škôlky chodí už rok, gumáky tam nechávam len ojedinele…stačia jej tiež jedny.

anjelicek26
20. aug 2024

@fairyy moji maju plutvy veľmi široké nohy vpredu, moc tam nevymyslim, inak ich to tlaci🫣

autor
20. aug 2024

@fairyy ani naša nema problémy a teda kupujem takéto topánky ako prevenciu, aby tie problémy nemala ani v budúcnosti (samozrejme tým netvrdím že to je jediná dobrá cesta)

30katrusa40
20. aug 2024

@fairyy keď majú deti ploche nohy tiež stačia aj lacnejšie topánky len musíš dávať na mieru robené ortopedické vložky. Ja to tak riešim pri synovi

autor
20. aug 2024

Ďakujem dievčatá, tak preventívne pred nástupom nejdem kupovať viac. Ak budem mať pocit, že to nestačí, tak kúpim ďalšie

zorkahorka
21. aug 2024

Staci. Moji chalani napriklad cele leto najradsej behaju v kroskach, a to maju iks inych letnych topanok

adonish
10. sep 2024

Prvy rok v skolke mala dcera len zateplene gumaky. Pekne ich vynosila a neriesila som, co kto povie, ze ma len jedny topanky. Kedze uz su miernejsie zimy, tak ma zateplene gumaky plus este jedny topanky. Tenisky aj troje, sandalkych dvoje. Plus vzdy po ruke gumaky 😂😂