Kde objednávaté vecičky pre drobcov?

17. jún 2023

Ahojte žienky, kde objednávaté vecičky pre drobcov? Mne sa malý má ešte len narodiť a veľa vecičiek objednávam zo ZARY apod. Ale chcela by som vedieť ešte nejaké vaše tipy na práve, vaše obľubené obchody s detským oblečením😊

domkakvet
17. jún 2023

Vela zien nakupuje aj v Pepcu.

cyberk
17. jún 2023

Next, tesco 🙂

jaond19
17. jún 2023

H&M, Lupilu, F&F. Pepcu by som sa oblukom vyhla, oblecenie pekne len na prvy pohlad. Nevydrzi casté pranie a vsetko co sme odtial podostávali sa nedalo ani obliect, maly bol buclatejsi a bodycka neprisposobive, gate uzke skrtive....

mamina7070
17. jún 2023

lindex

maryetta
17. jún 2023

Ja som vzdy najradswj kupovala v tescu.

gr3tch3n
17. jún 2023

Lindex, H&M, F&F, pár vecí máme z C&A a Zara

klip0
17. jún 2023

Lindex. Môže sa zdať že je to drahšie ale body veľkosť číslo 62 nosila moja dcéra od narodenia do 15m a vyzerali stále ako nové, kdežto napr z pepca už obliekla 92-98. Keď si to zrátam koľko kusov oblečenia by potrebovala z inej značky tak je to oveľa oveľa lacnejšie a ešte sa to aj dobre predá

autor
17. jún 2023

Ďakujem. Ja mám väčšinu zatiaľ nakúpeného oblečenia zo Zary a H&M, ale pozriem aj Lindex a Tesco🙏🤍

lizwer
17. jún 2023

H&M, Tesco, Lindex, C&A

nikasmile
17. jún 2023

@klip0 áno tie Lindex bodyčka sa dlho vynosia a nezničia sa.

t1nusa
17. jún 2023

H&M, Lidl, Pepco

simona1306
17. jún 2023

Ja este okrem spominaneho H&M a Tesca nakupujem oblecenie v Sinsay . Pomer cena/ kvalita za mna uplne v pohode .

veronicka1901
17. jún 2023

H&M a aj bazár dobre poslúžil 😉, treba dať veciam druhú šancu.

vkatush
17. jún 2023

Lindex a HMko, najlepší kamoši, aj keď drahšie ako nejaké pepco KiK, ale kvalitou neporovnateľné...
Akurát sme ráno boli doplniť zásoby na nákupoch 😂 prípadne Tesco F&F je dobré.

0507
17. jún 2023

Lindex a Next...za mna naj

2ivana5
17. jún 2023

Akurát včera som nakúpila prvé oblečko v lindexe 🙂 mali to všetko vo výpredaji plus ešte 25% zľava 😀

veve2233
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
44janica44
26. júl 2023

Lindex - kvalita a nosí aj cez 3 veľkosti čiže keď kúpiš v akcii tak to vyjde lacnejšie ako 3 body v rôznych veľkostiach v pepco a ešte potom rýchlo predáš a nestrasi ti to doma. Odporucam od nich rastuce body aj leginy. Potom ešte next a f&f. A kvalitné sú aj rôzne handmade lokálne značky - drahsie ale originalne a krasne materialy aj sitie.Ja mam rada kuknem aj bazarove a sekacove veci - tiež dlho vydrzia. Par ks ma h&m - niečo ok niečo nie.

Pepco isto nie mne sa mala z toho vysypala aj keď periem na 60° a zehlim. Sinsay je rovnaký smejd. Tomu by som sa isto vyhla

lenka_matko
26. júl 2023

Coccodrillo, kvalitne vecicky

mima1608
26. júl 2023

Lindex, Tesco, máme aj nejaké veci z Pepca - kupujem odtiaľ hlavne tie Disney edície, tie sú aj kvalitovo fajn. A páčia sa mi veci aj z mimulo.sk - dostali sme k narodeniu darčekový poukaz od poisťovne k nim a čudovala som sa, že naozaj kvalitné veci prišli, takže na jeseň odtiaľ objednávam znovu.

hendikep
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
veve2233
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
simca06022011
26. júl 2023

ja som bola max spokojna s nextom, a tescom :DD a potom znacky ako coccodrilo a mayoral boli uzasne v tej dobe aj designom aj materialom. A hlavne s rozumom, vela ti toho fakt netreba...
Hlavne materia, farbiva... ja tym kadejakym znackam velmi neverim no.. mozu mat tricko aj po 1EUR. Radsej miesto 15tich kupim 5 drahsich