Kde kupujete softshelové nohavice pre deti?

16. sep 2024

Kde kupujete softshelive nohavice zateplene flusom pre deti (98-104) v rozumnej cene?

adeladulova
16. sep 2024

Nechala som si dať usit

monika474
16. sep 2024

BaLu handmade

btus
16. sep 2024

decathlon, MK, sportisimo.

svetlonos
16. sep 2024

Tchibo

svetlonos
16. sep 2024

aj lidl

radkaradix
16. sep 2024

rada vam usijem, pozrite si moj album v profile alebo bazarik 🙂 alebo FB: RM Design

suzy2508
16. sep 2024

Ja som objavila slovenského výrobcu Mikidi a je to pecka. Krásny vodný stĺpec a priedušnosť, super strih, gate nepadajú ani na mojej špagetke a pritom má kopec miesta na pohyb. Skús pozrieť aj českú značku Unuo.

jesenzima
16. sep 2024

Alpine pro alebo decathlon

milanemila
16. sep 2024

Lacne asi lidl a decathlon 🤷🏼‍♀️

a_andrejka4
16. sep 2024

Najnovsie maju v lidli za 9 eur, ale mam aj usite 🙂 tie z lidlu odporucam brat to mensie dvojčislo, moja roc

radkaradix
16. sep 2024

@suzy2508 kedze sama sijem a mam prehlad o znackach, materialoch a pod. Ak si prezriete ponuku vsetkych handmade softshellovych noahavic, je to navlas rovnaky strih a aj material kupuju vsetci rovnaky, lebo jednoducho taka je ponuka.. rozdiely su len v cene a vo vzoroch, ktore kazdy predajca ma ;) Ine strihy a materialy maju len sportove obchody ako decathlon, ci lidl, alpine pro a pod. Podla mna Unuo, Mikidi, BaLu a pod. Vsetko je to iste..

annanoriska
16. sep 2024

My kupujeme v sportisime a decathlone. Teraz som našla aj nejaké na Temu no neviem, nejak som si nie istá tou kvalitou.

suzy2508
16. sep 2024

@radkaradix to si ma prekvapila. Tak aspoň som už aj ja poučená. Mne boli sympatické tieto 2 značky kvôli vodeodolnosti a priedušnosti softshellu, na Mikidi sa mi páči, že ponúkajú termo oblečenie z tecnostretch. Z tejto látky šijú aj iní ešte? Budem zháňať pre malého termo. Ďakujem, nechám si poradiť.

radkaradix
16. sep 2024

@suzy2508 vodeodolnost a priedusnost maju vsetky tie softshell veci rovnaku, rozdiel je mozno ak si zvolite softshell zimny (s fleecom) alebo letny (bez podsivky, ako sustak) alebo barancekovy softshell. Samozrejme termo oblecenie je nieco ine, z toho nesije az tak vela zien 🙂 s tym nemam skusenost, sebe kupujem klasicke termopradlo Craft a synovi staci aj z lidla..

nevenka
16. sep 2024

@radkaradix ja som nasla aj zimny soft s inymi parametrami, syn ma z toho gate a je to iny level, ale je pravda, ze su jednofarebne, co uz u starsich je skor vyhoda.. na neho sa mi dobre sije, lebo nema krivky, to akykolvek strih a uzky pas, nech to ma. Dcera uz ma inu postavu a to je oriesok. A z letneho 18/12 som sila gate na tabor, bohuzial, strih bol z Ottobre a totalne na prd, bola som prekvapena, absolutne to nesedelo v rozkroku. Tak ich ani nemal na sebe a idem z toho spravit pre mladsieho syna gate. K strihom sa ani nejdem vyjadrovat, nie som odbornik, ale minula som kopec penazi na rozne strihy a vsetko musim upravovat. Mam dojem, ze vsetky su sirokanske a vsak co, stiahnes to gumou v pase a vsetci chvalia, ako "sedia". A vydute v rozkroku 🤪. Toto beriem s rezervou uz. Soft bundu sa neobtazujem sit, to kupujeme z Lidla, ale pre dceru musim pozriet inde, lebo lidlova je pre nu uzka.

letfenixa
16. sep 2024

@nevenka a keby si rozparala nejaké tepláky, čo mu dobre sedia a podľa nich spravila strih?

autor
16. sep 2024

Vdaka vsetkym.
Alpine, decathlon, lidl, sportisimo som uz kukala nemaju nadu velkost.

letfenixa
16. sep 2024

@autorka Unuo, Sijemesrdcem a kľudne z 2.ruky

hanaxxx
16. sep 2024

Unuo

lalala94
16. sep 2024

Jozanek

smiling89
16. sep 2024

Unuo su super

evkaa23
16. sep 2024

Nechala som si ušiť. Tu v bazári alebo aj na FB nájdeš kopec báb, čo šijú softshellove nohavice, stačí si vybrať. Ja som kupovala od na FB - Softshellky od "mamičky" a som spokojná s nimi.