Kde kupujete oblečenie pre obézne dieťa?

1. apr 2024

Maminky, teticky,
Kde prosim kupujete oblecenie pre obezne deti?
Chlapec, 9 rokov. (Velkost cca 158/164)
Hlavne teplaky a nohavice, vysoky sed.
Dakujem za tipy

koniarova
1. apr 2024

Bonprix

belle_vie
1. apr 2024

Nemam osobnu skusenost, ale vsimla som si, ze CA ma online aj plus size pre deti

majka185
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
petra5333
4. apr 2024

My kupujeme takuto velkost nas ma osem rokov ale 142cm.Respektive vsade tym ze je vysoky nejako nemame problem.Takko,sem tam pepco,bonprix,nieco sinsay

petracandle
4. apr 2024

Dieťa nemá čo byť obézne!!! Ty si pre mňa za mňa jedz na tajnáša v noci klobásy a čokolády ale nenič život vlastnému dieťaťu !!

ibatanecnica
4. apr 2024

@petracandle nevieme či nemá nejaké metabolické ochorenie. Alebo s pohybovým aparátom a nemôže sa hýbať, športovať. Ty si myslíš, že rodiča to teší? Ale keď nepoznám dôvod, nesúdim.

martul
4. apr 2024

@petracandle a okrem vlastnej debility ťa nič iné netrápi?! Vieš dôvod, prečo jej dieťa je obézne?! Ale to ty s tvojím obmedzeným rozumom nepochopis, že to môžu byť aj zdravotné problémy.

tamtumdo
4. apr 2024

@petracandle deti nemusia byť obézne len preto že ich rodičia ,,vykrmujú"....kľudne môže byť za tým aj zdravotný problém....tak hneď nesúď prosím ťa...

calin
4. apr 2024

@petracandle nerob unáhlené závery.. deti v špeciálnej skole - ktoré majú nejaký hoci len malý zdravotny problém..veľmi rýchlo preberajú - nemajú takmer žiaden metabolizmus. A to im rodicia aj odppieraju sladkosti. Za dalsie ani nevieš ako ublizis svojim komentárom. Mali sme na oslave dievčatko v takom veku a ono sa pýtalo babky ci môže si niečo vziat sladké. A jej mama ma veľkosť XS

jozko_z_lesa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mantilka
7. apr 2024

Áno, obézne dieťa môže mať zdravotný problém ale niektoré deti su skutočne obézne kvôli svojim rodičom. Ja som tak dcére vysvetľovala o jej spolužiakovi, že možno je chorý a ona mi povedala zloženie jeho desiaty...koľko sladkosti mu mama nabalil a nezdravé jedlo. Takže môže to byť aj stravou. A samozrejme žiadny športový krúžok.