Kde kupujete kvalitnejšie oblečenie?

18. okt 2023

Pekný večer. Prosím maminky , kde kupujete bazárové kúsky pre deti , ale tých lepších značiek ? Chcem čisté, nesprané oblečenie v bazarovej cene nie " žmolky a fliačik od kakanice" za 12€ 😃 sú tu na koníku nejaké predajné skupinky ? Lebo bazár úplná bieda, rovnako v*****.

svetlonos
18. okt 2023

Ahoj, na fb je skupina, kde sa predavaju pouzite ale tnackove zachovale veci pre deti.

autor
18. okt 2023

@svetlonos aká je to prosím skupina? Nejde mi ani tak o značku, ale zas pepco a pod. nechcem.

deedol
18. okt 2023

nemas dobru skusenost s bazarom mk, ani ked si vyfiltrujes znacky? napr. lindex mam vacsinou dobru skusenost (okrem asi dvoch nakupov).

autor
18. okt 2023

@deedol no veď práve tieto značky ako lindex a pod. Predajú aj s dierkou, fľakom 😃 . Lebo veď drahé to bolo čo tam potom, že je to od grcky 😂 . Dnes som sa tak vytočila, išla som kúpiť na V balík oblečenia, naskladala som si tam za cca 70€ balík ( bolo to asi 5 kúskov, čiže viac ako 10€ jedno body) pýtam sa pani či sú nejaké poškodenia a ona " nie len občas dierka alebo fľak od 💩 nad zadočkom, chýba cvok" tak som to zrušila, že teda nechcem a ona mi napíše , že čo sa mi nepáči veď je to tretinová cena . Hej tretinová cena , ale handra súca do koša .

deedol
18. okt 2023

pri tychto najmensich bodyckach a overaloch sa mi v bazari osvedcil skor next ako lindex, pri tych vacsich veciach potom skor lindex. ale chapem, to nasere...

veronicka1901
18. okt 2023

Ja veľa kupujem tu na koníkovi, ale 90 percent len od mojich obľúbených predávajúcich. Veľmi málo od takých, čo som ešte nekupovala. Pepco za mňa tiež nie. Poväčšine H&M a Next, ale napr pre mňa je aj KIK ok. Pri troch deťoch už trošku pomenej a s rozumom kupujem 😉

miskamilka
18. okt 2023

Značkové veci v naozaj dobrom stave za dobru cenu sa rychlo predaju, nastavte si notifikaciu na nove pridane inzeraty na bazari podla Vasich kriterii a kazde rano Vam pride mail s linkom na tieto veci. Aby ste si mohli vyberat medzi prvymi. V bazari zial treba mat aj stastie na predavajucu, kazdy povazuje za top stav nieco ine. U mna su to len veci, vo vyzeraju ako nove, ale u niekoho ineho pokojne top stav aj so zmolkami 🤷‍♀️

autor
18. okt 2023

@deedol ja potrebujem 80/86 a teda neviem nič nájsť. Už týždeň prechádzam bazár. Potrebujem viac kusov, lebo dcéra nosntop grcká, prezliekam xy krát do dňa . Máme nakúpené nové, ale to mi je škoda dávať na doma, lebo sa to častým praním dosť ničí a potom keď idem k lekárovi alebo kde tak neviem čo jej obliecť lebo všetko už vyšedivené, na doma môže drať aj nosené, ale zas nie deravé a kadejaké fľakaté.

@veronicka1901 H&M mám aj ja rada, pre syna najlepšia značka , tomu vydrží dlho, ale dcére sa častým praním veru aj to rýchlo zničí . Ešte v predeti mávajú skvelé oblečenie, ale to sú rôzne značky.

veronicka1901
18. okt 2023

Toto je celkom fajn skupina. Často je tam nové oblečenie za veľmi fajn ceny.
A H&M súhlasím, nám sa napríklad tie hrubšie legíny od nich rýchlo zničia.
Ale najmenšej už fakt len cez bazar, ďalšie deti neplánujem 😉

autor
18. okt 2023

@veronicka1901 ďakujem, skúsim sa pridať

ketrint
20. okt 2023

A čo F&F? Tieto malé veci mávajú obrovský vyber a dobre ceny, niekedy na klubovú kartu ešte -20% napr…

daniella399
12. nov 2023

Odporúčam eshop best secret...znackove veci za vyhodne ceny a nove...ak teda je veľkosť prero su tak dobre ceny lebo veľkosti nie su všetky ale veľakrát sa podari uchmatnuť tu správnu...ak maš zaujem mam par voľných pozvánok...