Kde kupujete kvalitné detské oblečenie?

kuriatkocervene
19. aug 2024

Ahojte malý ide v septembri do škôlky a chystám sa mu nakúpiť oblečenie. Zaujíma ma kde nakupujete veci pre deti, ktoré sú z kvalitnejších materiálov, lebo veci z pepca, sheinu, zary atď. sa mi vôbec neosvedčili... celkom som bola spokojná s HaM a tesco, tak by ste mi mohli odporučiť podobné značky ... počula som, že lindex je dobrý a vraj aj veci z lidla, tak neviem 😃. Ďakujem za rady

petamich
19. aug 2024

nas ma najviac Lindex a HM

pribinak
19. aug 2024

Lindex je fajn, ale v škôlke take oblecko kompletne zniči
Do skolky fakt úplne stačí Tesco a HM

dzejny656
19. aug 2024

Naša má najviac vecí Next, najlepšie jej sedia, som spokojná s kvalitou aj cenou aj dizajny sa mi páčia. Potom má ešte veľa vecí zo Zary, tiež hlavne preto že jej dobre sedia a páčia sa mi. Kupujem tam ale vždy len z tých drahších kúskov, tie basic lacnejšie sú tam dosť nekvalitné.

pandorra
19. aug 2024

Lindex, Next, FF, Lupillu, HM, Zara nam vydrzia.

babulkomale
19. aug 2024

@kuriatkocervene nam sa osvedcil aj Reserved

pralinka86
19. aug 2024

Ak ti vyhovuje hm, kludne pri nom ostan. Na skolku podľa mna akurat kvalita. Ak nemas dieta priemernej postavy, tak ti nemusia sediet strihy inych znaciek. A treba ratat s tym, ze v skolke budes mat na tričku, teplákoch prehlad dna 🙈😃 co jedli, ci nieco malovali, lepili, ci sa valali na trave, v piesku atd.. u nas sa to ustalilo na teplaky/ leginy hm a lindex a vrch hm, tchibo, lindex, next, pyzamo Lidl, hm. Vsetko drzi tvar, farby, prezije susicku

malaopicka
19. aug 2024

Ja síce nemám škôlkara, ale kvalitovo veci viem posúdiť už teraz z toho, čo sme vyskúšali. Som spokojná s Lindex, H&M, F&F (tu hlavne základne kusy oblečenia), Mayoral, TH, Kenzo, RL, ale aj Tchibo bolo ok, čo sme mali.