Kde kúpim pyžamový overal?

hanaxxx
19. okt 2023

Ahojte, zhaniam bavlneny overal na spanie velkosti 92 pripadne 98, ktory nekonci pri clenkoch, ale ma este aj "ponozky". Objednala som z H&M, ale je zlej kvality, uplne tenucka bavlna, ako nekvalitne tricko, normalne mi presvita prst cez tu latku. Viete mi poradit, kde by som nasla nieco kvalitnejsie (nechcem nijak zatepleny, len nech ta latka nie je ako handra). Co som pozerala, tak tieto velkosti uz vacsinou koncia pri clenkoch, ale ja potrebujem, aby mal aj tie ponozky, lebo dieta spi v nozickovom vaku a pokial ma klasicke pyzamove nohavice, tak sa mu v tom vaku vyhrnu hore a ma potom studene nohy. Dakujem.

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hanaxxx
autor
19. okt 2023

@jj298 tam som bola, ale nic som nenasla

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mikaelka1
19. okt 2023

@hanaxxx skus c&a skor eshop, lidl, mark&spencer, next

lenkakoc444
19. okt 2023

@hanaxxx ja som objednala malemu z Momimi je to cesky vyrobca. Maju aj vacsie aj ked nie kazdy overal. Je to trochu drahsie okolo 15-20 e ale mne sa velmi lubia.

jaskolka
19. okt 2023

@hanaxxx je pravda, ze také čísla už ťažšie nájsť, ale dá sa, skus Lidl, alebo pozri online, skôr sa dá objednať.

hanaxxx
autor
19. okt 2023

@lenkakoc444 pozrela som to, pacia sa mi, len je pri nich pisane, ze prat max na 30. Dodrzujes to? Lebo ja na 30 takmer neperiem, to by som musela v rukach a to sa mi veru nechce. Este sa spytam, je normalne siroky, alebo skor uzsi/sirsi?

lenkakoc444
19. okt 2023

@hanaxxx ja vacsinou periem na 30, ale uz som to prala aj na 40 a vsetko ok. V porovnani s h&m alebo z lidla su trochu uzsie. Napis im nech ti pomeraju tu velkost kt chces.je to mala firma urcite odpisu.

hanaxxx
autor
19. okt 2023

@lenkakoc444 dakujem

zuzubb007
19. okt 2023

Bonprix jednoznacne maju najlepsie a velkostne aj a velke deti do 12 rokov 15 rokov

daniella399
12. nov 2023

Ja objednavam na best secret su tam rôzne znacky a skvelé ceny,keďze nie vždy je veľkosť ale podari sa nájsť ...napr.značka Dirkje je super alebo Kanz...ak chceš napiš správu pošlem ti pozvánku ...po objednaní o 3 - 4 dni doma a vrátenie je zadarmo...a keďže idu Vianoce aj darčeky tam vieš nakúpiť veľmi výhodne...pre predstavu overal u nas v nemenovanom obchode 25 e nova kolekcia na beste som kupila za 9,99 ten isty 🙂