Kde kúpim oblečenie pre novorodenca?

17. jún 2024

Oblečenie pre novorodenca 56/62
Ahojte žienky, zaujímalo by ma, či nepoznáte nejaké webové stránky podobné sinsay,gate, kde viem kúpiť lacné oblečenie pre bábätko. Viem,že niektoré veci babatko oblecie par x a bude mu to malé, tak nechcem až tolko investovať.
Zaújimaju ma online weby, nakoľko som PN a po obchododch chodit nemozem. Ďakujem peknd

vanilkovazmrzka
17. jún 2024

Pri obleceni na tyzden, max mesiac, idealne bazar.

autor
17. jún 2024

@vanilkovazmrzka áno ale mamičky chcú váčsinou za vecičky ešte viac ako sa dá nakúpiť nové v zľave.

zorkahorka
17. jún 2024

@autorka a nemas vychadzky? Ak si dlhodobo pn, pytaj si ich

autor
17. jún 2024

@zorkahorka vychádzky mám,ale bývam na dedine 40 minút od mesta, čiže to nestíham nakupovať a otočiť za 2 hodiny

kitycat
17. jún 2024

Bazar. A nekupuj po kuse ale nejake sety daj do vyhladavania. Je tak presyteny trh, ze aj zadarmo najdes alebo za symbolicky cenu

lucka_ke
17. jún 2024

ja som najradšej kupovala v Tescu

larisaa24
17. jún 2024

My sme kupovali prevažne v sinsay pomer cena kvalita podľa mňa super. Veľký výber. Potom sme kupovali ešte v pepcu veci ale to sa asi objednať nedá to už neviem

thereisabear
17. jún 2024

Ak chceš usetrit tak pozri darovacie skupiny na fb. Ja som napr. darovala 3 obrovské vrecia plné oblečenia a občas vidím také ponuky.

larisaa24
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucia13022023
17. jún 2024

H&m a keď tak Lindex z bazáru.

evcagabi
17. jún 2024

Ja som si kupila zakladne sety 5ks /za cca 20eur z H&m. Teraz tam mali aj zlavy, ked sa registrujes na prvy nakup mas hned -10%

annamudra123
17. jún 2024

skús pozrieť aj Second hand Genesis https://www.genesis-eshop.sk/ majú tam pekné vecičky aj pre bábätká.

weuska1559
17. jún 2024

Ahoj ak by si mala záujem mám veci pre dievčatko. V top stave dokonca veľa veci nemala mala ani na sebe ak by sa ti hodilo tak sa kľudne ozvi

evaachesa
17. jún 2024

Radšej kúp kvalitné veci z druhej ruky za pár eur ako lacné a nekvalitné oblečenie plné chémie. Veď stačí vojsť do Sinsay či Pepca, prejsť sa po predajni pomedzi oblečenie a rozbolí ma hlava z toho smradu. Pre syna sme dostali dupačky z primarku keď bol bábo, čiže mini veľkosť a po jednom oblečení mal zafarbené nohy. 😱😤 Pozri tu na MK balíky oblečenia. Určite niečo nájdeš.

majka879742
17. jún 2024

Ak chces kľudne mi napis, ja mam veci po dcere a aj synovi a bola by som rada keby sa toho zbavim keďže nie je miesto na skladovanie 🤦🤦🤦

lenqua_12325
17. jún 2024

@evaachesa presne toto som chcela napísať aj ja.
Radšej ponosený Lindex, ako lacný bordel.

lenqua_12325
17. jún 2024

@evaachesa môj malý z dupačiek z Pepca ešte pred 6 rokmi, keď som nevedela.
Opraté a ožehlené poctivo a po hodinke mal totálne modré nohy.

evaachesa
18. jún 2024

@lenqua_12325 presne tak...ja sama si taký bordel na seba už nedám...kedysi som kupovala aj z Aliexpress oblečenie ale už som sa poučila. Dospelý ak si to oblečie tak ešte ok, ale deťom fakt nie. Len raz som vliezla do Sinsay keď práve vyťahovali detské oblečenie z krabíc...skoro som skolabovala z toho chemického smradu. A toto sa dáva detičkám na tú jemnú pokožku.😱😢

netoppierka
18. jún 2024

Ahoj. Napíš mi SS. A poradím ti

lenqua_12325
18. jún 2024

@evaachesa vôbec ani nenavštevujem tieto predajne. Hnusí sa mi to. Radšej mať menej a kvalitnejšie.
Práčku máme, takže sa operie a nosí ďalej, dookola.
Druhá vec je, že keď viem kde a ako sa to vyrába všetko, je mi ešte horšie.
Malé deti čo to vyrábajú za 20 centov na deň, kde v továrňach aj spia.
V akých škodlivinách sa tie veci máčajú a farbia...