Enfant - zateplené gumáky

15. okt 2023

Mamičky poraďte 🙃. Zháňam pre syna gumáky. Horko ťažko som objavila zateplené a také čo sa mi páčia, myslím že aj kvalitné. Synovi som dnes obkreslovala a merala nožičky. Dĺžku ma cca 13,5 cm a šírku sa mi podarilo nejako namerat cca 5,8-5,9cm. Tu nastáva ten problém že v tabuľke výrobcu co uvádzajú dĺžku a šírku ma uvedené číslo ktoré by nám aj s nadmerkom zrejme pasovalo bolo 24 ( dĺžka 14,6 a šírka 5,8..nejako napresno🙄). Od prvých merani na topánočky mi vychadzalo že má normalnu az skôr širšiu nožku a vyšší priehlavok. Teraz neviem či by to bolo dobre alebo hľadať ešte ďalej. Poraďte prosím🙈.
Ďakujem.

hennicka
15. okt 2023

Tieto gumáky nepoznám ale môj má tieto a sú super. Zateplené ovcou vlnou, farby sú rôzne. Jeden rok s nimi prežil celú zimu, lebo nič iné nechcel a nohy mal stále teplé https://www.cooltopanky.sk/demar-detske-gumaky-...

anjelicek26
15. okt 2023

Enfant na vysoky priehlavok veru nie Su.

anavixy
15. okt 2023

Prave Enfant su vyslovene na uzsie nozky, ako som pisala v minulej diskusii, pokial je sirka topanky taka ista ako nohy, tak to nie su dobre sadnuce topanky. Chapem, ze nechces Demary a ani sa az tak necudujem, ale Enfant nie, hladaj inu znacku (Bundgaard, Mikk Line, Igor a do nich vlozku, ak nahodou nerobia niektore znacky priamo zateplene).

janulik2008
15. okt 2023

@hennicka súhlas

anjelicek26
15. okt 2023

@anavixy Igor Su aj zateplene,siroke,Ale na vysoky priehlavok to tiez nebude.

anavixy
15. okt 2023

@anjelicek26 aj Bundgaard ma zateplene, no mam dojem ze vsetky tieto gumaky su tak max na mierne vyssie priehlavky 🤔 Bundgaard a este Koel odporucaju tu v poradni na vyssi priehlavok, tam neviem ako su s vlozkami

autor
15. okt 2023

@anavixy asi ma mierne vysoký priehlavok.

hennicka
15. okt 2023

@anavixy prečo sú denmar zlé?

anavixy
15. okt 2023

@hennicka netvrdim, ze su zle, len autorka uz jednu diskusia zalozila a tam sa vyjadrila, ze sa jej demary nepacia (ja som prave demary hned pisala ze si mamicky chvalia) 🙂 a teda jedna mamina tam pisala (vlastne potom aj dalsia), ze jej syn v tom chodil ako kozmonaut, proste ze su mohutne, co celkom aj potvrdilo moje obavy a tak, ako som bola rozhodnuta aj ja pre ne, tak teraz som zasa na vazkach 🫣

janulik2008
15. okt 2023

@anavixy U nás má malá problém, že s vložkou sú jej ok ale bez je presne na rozmedzí čísel ktoré nie sú :D ale inak nemôžem povedať zlé slovo. Viem že sme raz kúpili značkové, čo aj mamičky chválili do nebies (značku si už nepamätám), dali sme za nich 50€ a po jednej zime čo malá ich ani nenosila vyzerali akoby ich mali pred malou dve deti :D nehovoriac o tom, že mala v nich studené nohy 🙂 :D ja myslím, že také veci je najlepšie skúsiť na nôžku, my sme boli zúfalí že som povedala že aj keď jej Demar nesadnú, tak tých 20€ ma bude mrzieť menej ako 50€a prinajhoršom ako gumáky sú ok :D

banalu
15. okt 2023

Moja ma Demar Dino, lebo tie mamuty na jej nohu su fakt mohutne a este k jej utlej postave. Ma, ale vysoky priehlavok a jednu nohu tazsie obuva, musim vybrat tu vlozku, dat na nohu a tak gumaku. Bungaard som len drzala v ruke a hned som ich zamietla kvoli ich vahe, pritom nosi topanky bundgaardy. Minuly rok som jej zimne topanky nekupovala podla toho, ktore sa mi pacia, a o ktorych mam nacitane, ze by mali byt tie naj, ale tie, do ktorych sme po nekonecnom skusani navliekli nohu bez problemu 😂🙄 no co uz.. ja pri 166 cm mam 42 nohu, siroku... mala to po kom zdedit 😂

hennicka
16. okt 2023

@anavixy sú mohutnejšie, ale mňa na ne ukecala kamoška čo ich kupuje svojej útlej dcérke od mala a ja som spokojná. Vyzerajú ako nové aj po dvoch rokoch intenzívneho nosenia. Môj v tom jeden rok prežil celú zimu, lebo nič iné na nohy ani za svet nechcel. Ale používam len s vložkou, nedávam bez, na teplé obdobie má také klasické tenké. Tiež som kupovala, že za ten peniaz skúsim a už aj švagriná kúpila dcére a tiež je taká menšia a paradnica, že si hocičo neoblečie, ale tieto si dá aj k sukni 😁