Čo do škôlky pod nohavice?

29. okt 2023

Prosím poraďte niečo.. mňa nič nenapadá 🤣
Hľadám niečo tenké do škôlky pod softshell nohavice.. nie pančuchy.. tepláky sú zas moc veľa pod to...
Niečo ako legíny ale viac chlapčenské 🤌😅

enoula
29. okt 2023

Lindex chlapcenske leginy

petamich
29. okt 2023

tiez odporucam Lindex leginy

helcanw
29. okt 2023

Ja som kúpila Next legíny pre chlapca. Pripadne mame z tchiba termo leginsy.

zuza265
29. okt 2023

Aj tesco mava take leginy, alebo tchibo

julish
29. okt 2023

Normálne legíny dávam, aj so psikmi, aj pasikave, aj žlté. Kašlem cely ten modro-ružový svet

panizima
29. okt 2023

Spodky

nikpa
29. okt 2023

Spodky alebo legíny chlapčenské. Ja kupujem legíny z Tchiba, majú po 5ks a také ozaj chlapčenské farby - kaki zelená, tmavo modrá... Alebo v Lindexe majú všelijaké vyslovene s chlapčenskymi obrazkami autíčka, pracovné stroje. Malý ich nosil do škôlky pod teplé nohavice celú zimu.

123el123
29. okt 2023

Take tenke tiez odporucam z Tchiba

tosomja
29. okt 2023

Nám učiteľka povedala, že kľudne spodky, na to ponožky.

deedol
29. okt 2023

spodky (hm, lindex, tchibo)

hennicka
29. okt 2023

Nám učiteľka povedala, že kľudne pančuchy a na to kraťasy do triedy, keď pôjdu von, kraťasy dajú dole a dajú si tepláky alebo nohavice

tosomja
29. okt 2023

@hennicka aj nám.

beata_k
29. okt 2023

Tenke teplaky.

kris_tin257
29. okt 2023

My dávame tenké tepláky, keď dám naňho legíny vyzerá to otrasne na chalanovi to mu neurobím 🙈

detskytovar
29. okt 2023

V Bonprixe majú také: https://www.bonprix.sk/dlhe-leginy-pre-deti-2-k...
Aj iné vzory: https://www.bonprix.sk/dlhe-leginy-pre-deti-2-k...
Volá sa to síce legíny, ale podľa mňa sú to také spodky až pyžamové nohavice 🙂 A nie sú hrubé, skôr tenšie.

joannita
29. okt 2023

Chlapcenske leginy a na to dlhsie tricko. Tiez sa mi jezili chlpy ked mi to baby odporucali, ale vyzera to v pohode.
Alebo pancuchy a do triedy si na to da kratasy. Ked idu von, kratasy da dole a natiahne softshelky.

tosomja
29. okt 2023

@detskytovar prosím ťa, nevieš či sedia veľkosti? Môj nosí 98, 104, ale je chudý v páse, všetko mu padá.

deedol
29. okt 2023

nasmu vsetky tenke teplaky padaju - mate tip na take s vnutornou regulaciou? lindex ma, ale tie su hrube.
@beata_k
@kris_tin257

beata_k
29. okt 2023

@deedol Zial, nemam tip. Mojmu sedia bezne.

joannita
29. okt 2023

@tosomja
@deedol
Ja som nakupila rozne gumy v galanterke, tenke hrube biele cierne, aj take s regulaciou a v podstate do vsetkych teplakov, legin a pyzam to navliekam v pase, lebo moj je tiez chuducky a kupit na neho padnuci spodok je zazrak.
Odporucam.

autor
29. okt 2023

Ďakujem dievčatá pozriem 🙂

detskytovar
1. nov 2023

@tosomja naše dvojky majú veľkosť 146-152, ale spodky som kúpila 152/158 s tým, že veď môžu byť trochu väčšie. No po opratí a usušení v sušičke sú úplne akurát, aj guma v páse je dobrá, vôbec nie je voľná.