Čím označiť škôlkarske oblečenie?

5. aug 2024

Ahojte maminy čim označujete obleçenie pre deti do škôlky? Oblečenie by som chcela ďalej predať ak mi to jeho stav dovolí 😃 takže fixkou nie , perom? Tie nazehlovacky zídu potom ? Aké máte skúsenosti ďakujem kľudne aj stranky

kikiballa
5. aug 2024

Normálne na štítok napíš meno.

karmen118
5. aug 2024

Ja kupujem deťom nalepovacie menovky od putmyname, nalepuje sa na štítok, a keď z vecí vyrastú proste menovku odlepím. Majú aj väčšie menovky do papučiek/topánok - na rozlišovanie pre deti, ktorá je pravá-ľavá, tie sú tiež super.

autor
5. aug 2024

@kikiballa na kazdom oblečenie nemám štítok

patka06
5. aug 2024

Musíš označovať?
My sme v škôlke nič neoznačovali, deti si svoje poznajú. Nikdy sa nič nestratilo, ani si nevymenili.

hsara99
5. aug 2024

@patka06 tak my mame označené všetci a aj tak chodia v škôlke aj domov halabala keď sa sami obliekajú 🤣

autor
5. aug 2024

@karmen118 na každom oblečeni štítok nieje

milanemila
5. aug 2024

Nalepky s menom, uz neviem kde presne som kupovala, ale ked das do googlu, tak ti vyhodi. Vies si vybrat farbu, obrazok…Vydrzia aj pranie a daju sa odlepit aj ked tazsie, ale ide to.

autor
5. aug 2024

@patka06 musím v škôlke to vyzaduju

nikha2809
5. aug 2024

@patka06 ani ja som do ms absolútne nič neoznacovala, nikdy si veci deti nezamenili.Ale na ZŠ učiteľka trvala na Tom, aby mali aj každú jednu ceruzku zvlášť označenú

patka06
5. aug 2024

@hsara99 chápem, deti označenie neriešia a učiteľka nemá čas kontrolovať - chce to systém
U nás nebola šanca pomiešať veci, všetko malo svoje miesto /učiteľky na to dbali/ pri prezliekaní malo každé dieťa svoju kôpku

riskoh
5. aug 2024

Putmyname

slniecko5
5. aug 2024

Nálepky mamalabels
Prežijú všetko 🙂

pe_mi
5. aug 2024

My sme tento trend obišli,sem tam si niekto niečo zamenil,ale ozaj že výnimočne.ja som nikdy nič neoznačovala.ani staršiemu,ani mladšej teraz.existuje ešte niekto taký ? 😁😁

karmen118
6. aug 2024

Autorka, bundy a pod. zvyknú mať miesto, kde sa dá meno napísať, ak nemáš na čo dať nálepku a ak nie je miesto kde písať alebo nalepiť, tak proste nemáš ako označiť, vtedy si musí dieťa pamätať, ktorá je jeho vec. Nám mama vyšívala na oblečenie a obliečky do škôlky hviezdu, iné vyšívali meno alebo iný znak - a potom to vypárali - to bolo kedysi. Inak, čo sa týka bazára, ja nemám problém kúpiť ani veci, čo majú vpísané meno, keď ich potrebujem - keďže ja značím veci deťom nálepkami. Čo sa týka štítkov na oblečení nikdy ich kvôli označovaniu nestrihám úplne preč, vždy nechám aspoň časť štítku, aby bolo kde označiť/nalepiť nálepku. Čo sa týka nažehlovačiek, skúsenosť nemám, ale čo skúsila kamarátka použiť, nešlo jej to potom poriadne dole.