Chlapčenské legíny do škôlky

hanaxxx
14. aug 2024

Kde kupujete chlapcenske leginy pre 3 rocnych? Syn je chudy tak idealne s gumkou, ktora sa da upravit. Dakujem

martyzpp
14. aug 2024

@hanaxxx lindex, aj tenke aj hrubsie

gumkac19
14. aug 2024

@hanaxxx môj je chudý a sedia mu Tchibo 👌

pralinka86
14. aug 2024

Lindex, aj vydrzali vela. Ani nie su uplne obtiahnute a ked zoberies o cislo vacsie, su ako uzsie teplaky. Ale stale vies pás prispôsobiť na aky potrebujes

nikpa
14. aug 2024

@hanaxxx Lindex legíny aj tepláky majú vnútornú gumičku na sťahovanie. Môj je tiež chudý v páse a su mu dobre aj legíny z Tchiba. Inak najnovšie majú veľa nohavic na sťahovanie aj HM a Pepco.

lienka9
14. aug 2024

@hanaxxx ja som pravidelne objednavala od Emmi's,na mieru site,vyborne ceny aj latky.vhodne pre chudych.nas je extremne chudy,ale tieto mu vzdy sedeli bez uprav 🙂

evinqua
14. aug 2024

Lindex.nosil môj počas celých 4 rokoch v skolke v.prechodnom období pod softselky

patulka410
14. aug 2024

@hanaxxx lindex,H&M, Tchibo. Prežil 3 roky len v legínach. Za mňa všetky super 👌

hanaxxx
autor
14. aug 2024

Dakujem vam vsetkym. Tie, co kupujete lindex, mozete mi sem prosim dat link na jedny take leginy, lebo nasla som kopu legin s cesanou vnutornou stranou, ale to predpokladam su zateplene. A take tie obycajne bez zateplenia nejak neviem najst (jedny cierne ale zrovna cierne by som nechcela).

123el123
14. aug 2024

Tiez odporucam Tchibo 🙂 nemaju stahovanie ako z Lindexu ale nejsu aspon take drahe a sedia aj mojmu chuduckemu