Chcem pekne obliekať 12-ročnú dcéru

liuskaaaa
20. sep 2023

Ahojte mám 12 ročnú dcéru a chem ju pekne obliekať . Nie šaty ale najskôr cool veci . Nedovolím jej tie crop - topy . Poraďte mi aj nejaké obchody . Bývam v Košiciach.

struhanka
20. sep 2023

@liuskaaaa Podľa svojich spomienok na daný vek si myslím, že najrozumnejšie bude spýtať sa priamo 12-ročnej slečny, čo sa páči jej a ďalší výber, kúsky a štýl konzultovať s ňou. V tom veku by mala moja mama márne, keby ma ona chcela pekne obliekať (podľa jej vkusu a výberu).

koniarova
20. sep 2023

Začni v HM.

mamamasama
20. sep 2023

Chceš pekne obliekať 12-ročnú dcéru? Hádam pozná trendy lepšie ako ty. Nechala by som to na ňu. Stačí ísť do obchodného centra nech si vyberie. Avšak to, čo sa teraz nosí sa ti na 99% páčiť nebude.

svetlonos
20. sep 2023

@mamamasama
presne 😁 dnes je zo des. Najviac in su obycajne teplaky, costop a na vrch o 2 cisla vacsia flanelova kosela, brr 😂.

mamamasama
20. sep 2023

@svetlonos a tie chlapčenské účesy si videl(a)? Môj manžel sa bol nedávno ostrihať a nejaký chlapec tam sedel kvôli trvalej 🤣 Hore kučierky a boky vystrihané 👌😬

lauriik
20. sep 2023

12 rocna sa necha od teba obliekat? Moja 6 rocna si vybera oblecenie sama. Ja dozeram na aby to nebol uplny ulet. Asi by som to nechala na nu. Poradila by som ale nie vyslovene vyberat. Vezmi ju do HM, CA, Lindex, mrknite kludne aj eshopy. Dnesne dievcata sa sj tak obliekaju mega divne tusim vsetky ale verim, ze z toho vyrastu 🤷🏼‍♀️🤣

svetlonos
20. sep 2023

@mamamasama
na to som este nezaostrila 😁. No aspom maju kratšie vlasy. Uz sa tesim o 10 - 13 rokov aka bude moda pre nase deti pubertalne 😂
A nech to je teda len moda, ktora nas bude rozculovat.

pandorra
20. sep 2023

moja 3 ročná si sama vyberá, čo si dá na seba a takisto keď ideme na nákup, po zvážení jej kupujem, čo sa jej páči. Neviem si preto dosť dobre predstaviť ako chceš 12 ročnú obliekať.

stefi_k
21. sep 2023

Len tak zo srandy by som bola zvedava, co je podla teba teraz moderne ?

samimami777
21. sep 2023

A si si istá že to dcéra ocení že ju budeš ako 3 ročnú módiť podľa seba ? 12 ročná je veľká slečna , nemá ďaleko do stredoškoláčky, neviem si predstaviť že by mi v takom veku mamina kupovala ešte sama veci a vyberala mi ráno ako malému decku čo si obliecť 🙅 Moja 5 ročná si už najradšej sama vyberá v obchode a aj ráno mi povie aký obrázok chce a či šaty alebo legíny alebo sukňu takže 12 ročná moc neverím

erika_230
21. sep 2023

Moja ma v novembri 12, ale ja neriesim co si oblieka chodi cista do skoly, sice roztrhane alebo popisane jeansy k tomu crop top alebo obcas tricko XL co teda ona je chuducka. a ma to ako nocnu koselu. Takze nech si vyberie co chce

kacenocka2
21. sep 2023

Moja dcéra už v škôlke si vyberala čo chcela obliecť..do teraz 11.ročna nieje sukňovy,šatovy typ,len na príležitosť..a pritom má peknú postavu.. oblieka sa športovo.rifle nikdy na sebe nemala,jej to príde nepohodlne a hotovo!!!nosi v zime leginy a na von tepláky..akoby som videla seba v jej veku.. tiež som nosila voľné veci a nebola sukňový typ