Budú sa nosiť biele tenisky?

16. feb 2024

Ahojte baby, tie, čo sledujete trendy, budú ešte na jar/leto ,,v móde" biele tenisky? Po minulé asi dva roky sa to dosť rozmohlo a aj ja som si na ne dosť zvykla, aké sú univerzálne, k sukni aj k športovému outfitu. No budú sa nosiť ešte aj túto jar/toto leto? Prípadne aká obuv sa bude tento rok nosiť? Premýšľala som, že by som investovala do trochu kvalitnejších bielych tenisiek, ale ak sa to stane výbehovým typom tak asi radšej nie.

macekovam
16. feb 2024

Ci sa budú.. Ci nebudú.. Biele tenisky musím mať.

barbora0308
16. feb 2024

@macekovam ja presne opacne 🫣😁

slavomira236
16. feb 2024

Mne je kedno co sa nosi
Nosim to v com mi je fajn a hlavne pohodlne

vyrovnanaosoba
16. feb 2024

A keď ti niekto napíše, že sa budú nosiť ponožky v sandáloch, budeš to nosiť? Mne je úplne jedno, čo je in, out, a neviem čo. Nosím to, čo chcem. 🙂

jaja20
16. feb 2024

Biele tenisky sú nesmrteľné, podobne ako džínsy 🙂

ivik4
16. feb 2024

??? Biele tenisky boli,su aj vzdy budu
Ja inak neznasam farebne a ked vidim ako ich niektori prekombinuju s oblecenim tak otras

medda_beda
16. feb 2024

Neviem kto alebo čo si určil, že podľa neho/nej sa niečo nosí.
Ale nosí sa všetko to čo chceš.Popravde ma veľmi udivuje na akých prkotinách si ľudia dávajú záležať.

h2
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
marca12
16. feb 2024

Citala som clanok,ze tento rok su v mode farebne. No ja budem nosit aj biele.

nikpa
16. feb 2024

Biele tenisky sú nestarnuce. A presne ako píšes univerzalne, čiže podľa mňa by nemali chýbať v žiadnom šatníku. Bez ohľadu na to aké teniskové trendy práce fičia.

valeria_h
16. feb 2024

Nosím čo sa mi páči bez ohľadu na to, čo hovoria "módni experti".

jenn7
16. feb 2024

Ja som si vcera kupila biele air force 1, doteraz som ficala na farebnych new balance, ale biele tenisky by asi v botniku chybat nemali, daju sa dobre kombinovat

titla
16. feb 2024

Biele tenisky su zakladom mojho satnika minimalne poslednych 10 rokov. To je ako s klasickymi ciernymi lodickami. Su modne VZDY.

ankare
16. feb 2024

Och, nos, čo sa Ti páči. Nie to, čo je trendy.

esmey
16. feb 2024

prebuď sa a nebuď ako ovca, nos to čo sa tebe páči a nie to čo je trendy na tiktoku. Mladých šťánd v 2XL mikinách a širokých rifliach už chodí po mestách dosť. Či tiež máš 13 že toto riešíš?

autor
16. feb 2024

Samozrejme, že nenosím len to, čo je trendy. Ale musíte uznať, že niektoré kúsky sa skutočne nosia sotva jednu sezónu. Napríklad aj spomínané farebné tenisky už o rok asi nebudú taký hit ako teraz a stanú sa výbehové. Len som sa chcela uistiť, že biele tenisky nečaká podobný osud.

Baby ďakujem, som rada že sa tu našli rovnaké milovníčky bielych tenisiek ako ja <3 ❤️😊

kristiii
16. feb 2024

Netuším, ale mám v pláne si kúpiť, keďže moje posledné som v týždni vyhodila.