Boxerky pre chudého 3-ročného chlapca

hanaxxx
2. júl 2024

Poradte mi kde kupujete boxerky pre chudych malych chlapcov. Prve som mu kupila v H&M, ale gumicka sa v nich nejak natiahla a tak su mu trochu vacsie v pase a stale si ich taha hore a stazuje sa. Rozmyslam nad Lindexom, mate skusenost?

maminkadeticiek
2. júl 2024

Kupujem C&A

labocca
2. júl 2024

@hanaxxx aj ja mam špagetku doma...kupujem cez next/aj teraz som objednala. Su naozaj kvalitne, a potom aj z C&A

luciferka93
2. júl 2024

@hanaxxx Lindex ma za mňa tiež širšiu gumičku v pase napr v porovnaní s tchibo. Tchibo sú gumičkou určite užšie a neroztiahne sa ☺️ na foto sú v predu zelené tchibo veľkosť 98/104 apod nimi Lindex ale veľkosť 86/92 a aké sú široké

leonie35
2. júl 2024

@hanaxxx Tchibo, C&A a H&M

hanaxxx
autor
2. júl 2024

Super, dakujem za rady. stastie, ze som ten lindex este neobjednala, idem pozriet to tchibo a C&A

hanaxxx
autor
2. júl 2024

A teda aj next

danielahamar
2. júl 2024

Reserved

vsadeviem
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zorkahorka
2. júl 2024

tesco. dokonca nohavice mu kupujem o cislo mensie, aby mu nepadali

lenkakravcova
3. júl 2024

@hanaxxx z lindexu môžu byť ale kupuj menšie.
Dcéra napr má takmer 4r a má 86/92 a tie jej sedia. Sú väčšie. Ale keď kúpiš vhodnú veľkosť tak tie už potom držia dobre.

hanaxxx
autor
3. júl 2024

@zorkahorka a da sa to kupit priamo v obchode alebo nejak online?

zorkahorka
3. júl 2024

@hanaxxx priamo v obchode

luciferka93
3. júl 2024

@zorkahorka ja som napr boxerky v tescu ešte nenasla🤦🏼‍♀️ vždy iba slipy, tak som myslela ze ani nemajú detské 🤔

zorkahorka
3. júl 2024

@luciferka93 maju. Kupovala som take s pocitacovym motivom a teraz maju s futbalovymi loptami, ale zdaju sa mi byt akesi velke...

nikolani
8. júl 2024

@zorkahorka ahoj, akú veľkosť si prosím kupovala v tom tescu? Keď som zháňala tak boxerky mali az tak pre 4-5 ročných, menšie som musela len slipky kúpiť. Tak či len naše Tesco zásobujú nejako slabšie 🙂

zorkahorka
8. júl 2024

@nikolani moj syn zacal nosit boxerkylen nedavno, dovtedy som tuez v tescu kupovala slipy. Tueto su pre 7-8 rokov 128

zorkahorka
8. júl 2024
zorkahorka
8. júl 2024

Ale maju aj v tabulke mensie velkosti.... inak mame aj z idla

nikolani
8. júl 2024

@zorkahorka ďakujem pekne za info 😊