Barefoot topánky na širšie nohy

erika434
20. aug 2024

Pekny den prajem, poradte mi prosím znacku topanok pre deti,ktore su vhodne na širšie nohy,nieco ako barefoot,ale nemusi byt. Jednoducho znacka,ktora ma širší strih.Napr.Lupilu z Lidla su total úzke,tie maly ani neobuje.Rada bz som mu kupila do skolky na zničenie nieco lacnejšie ako 50 evrove barefoot topánky. Tie doma mame na dlhsie chodenie. Dakujem za rady

prosimopomoc
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hruska91
20. aug 2024

My nosíme Jonap, DD step (nie všetky )

juliacenc
20. aug 2024

Ceska barefoot znacka beda kupis na bosonozke napr tie su super na siroku nohu a vysoky nart 👍

beata_k
20. aug 2024

Bare3foot su extra siroke.

pralinka86
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
reanda
20. aug 2024

@juliacenc beda na vyssi nart? ani nahodou

juliacenc
20. aug 2024

@reanda je to tam uvadzane a dokonca to mam aj overene na vlastnom dietati. Beda ma typ na vyssi nart, typ na nizsi nart, typ na uzku patu, siroke palce na vselico treba poriadne pozriet

hygienka
20. aug 2024

@reanda môj má normálny priehlabok a papuče by zniesol aj nižšie,ale žiaľ nič čo by mu sedelo lepšie ešte nevyrobili.

hygienka
20. aug 2024

Protetika má fajn ceny podľa mňa. Ale môjmu nesedí. Kupujeme bazarove froddo väčšinou

reanda
20. aug 2024

@juliacenc @hygienka mala som od nich tenisky, celorocky, aj zimny model a vsetko tak nizky nart, ze tam ledva syn, co ma normalny priehlavok, napchal nohu.. dcera s vysokym nartom nemala sancu.. tak neviem, ci zmenili strihy, ale pred tymi par rokmi, co som ich kupovala ja, by som ich isto neodporucila pre dieta s vysokym nartom

gumkac19
20. aug 2024

@erika434 napr Baťa má barefoot alternatívu

juliacenc
20. aug 2024

@reanda tak ti hovorim ze ja ich kupujem na vysoky, ze to mahu rozdelene asi si si zle kupila

littledaisy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz