Barefoot gumáky pre dieťa s vyšším priehlavkom

9. aug 2024

Ahojte, viete poradiť barefoot gumáky na jeseň pre deti s vyšším priehlavkom? Syn má úzku / normálnu nohu, len predpriehlavok a priehlavok má vyšší, čiže je problém vybrať topánky. Zatiaľ ho obúvame do Protetiky, tie mu sedia, sedeli aj Lurchi. Z gumákov poznám len enfant, len tu som si neistá, či by boli vhodné aj pre jeho priehlavok. Ocenila by som čižmičky na jeseň do kaluží, ktoré by možno mali aj nejakú vyberateľnú teplú vložku. Ďakujem za tipy!

bluemoon24
9. aug 2024

Ja pravidelne kupuju synovi bf gumaky na aliexpressu, dostala jsem tip v barefoot skupine, protoze mu zadne klasicke nesedli.

autor
10. aug 2024

@bluemoon24 a aký typ nôh má tvoj syn? Môžem ťa poprosiť názov / link? Veľkostne sedia pekne podľa tabuľky?

bluemoon24
10. aug 2024

Syn ma tlustou “miminkovskou” nohu - vysoky nart, siroka, z barefoot nosi keen, protetika. Nevim jak je to tady s pridavanim fotek/odkazu na jine nakupni stranky, tak mi prosim napis zpravu a hodim ti link 🙂 velikostne sedi ok, kupuju vzdy o 0,5cm vetsi nez ma nohu, maji to tam v cm 🙂

klip0
10. aug 2024

Mikk line sú dobré na vyšší priehlavok

rakahaka
11. aug 2024

Tieto su aj na vysoky priehlavok. Len pozor podla tabulky vychadza to skoro vzdy ze treba brat mensie cislo ako bezne nosi
https://www.obuvame.sk/gumaky-do-dazda-mikk-lin...